Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tápszeres anyukák, ti mennyit...

Karsai emese kérdése:

Tápszeres anyukák, ti mennyit adtok enni picikéteknek?

Figyelt kérdés
9 hetes kisfiam 5200gramm milumil ar eszik (a sok bukás miatt) a doboz szerint 120ml-t ehetne 5 óránként...na Ő azt nem bírja kivárni néha 2 óra múlva kéri a köv adagot ilyenkor csak a tápi vigasztalja meg a nagy sírásból, nyugtalanul alszik mintha mindig éhes lenne. Merjek neki többbet adni? Ez egy elég sűrű tápszer. Köszönöm válaszotok
2016. dec. 27. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Védőnőm és az orvos is mondta hogy 150xa baba súlya (kg), és azt kell osztani az ètkezések számával, tehát nálad az 150x5,2=780 mili egy napra, ami azt jelenti hogy ha 5x eszik akkor 150-160 milire van szüksège egy etetésre.Az hogy sűrűbb a tápszer szerintem nem oszt, nem szoroz.A dobozon feltüntetett adatok csak tájékoztató jellegűek, sok mindentől függ hogy a baba mennyit eszik.😉Pl az én 7 hós babámnak már 200-250 milit kellene ennie, de nem eszik csak 150 milit mert koraszülött volt és kisebb a súlya is mint az ennyi idős, időre született babáknak.
2016. dec. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok...azt írtam hogy nálad, de természetesen a babádnál.☺😉
2016. dec. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En annyit adtam neki amennyit enni akart. Se tobbet se kevesebbet.
2016. dec. 28. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!