Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tápszeres kérdések lent!?

Tápszeres kérdések lent!?

Figyelt kérdés

Kinek mennyit eszik meg az 5 hónapos babája?


Hány óránként?


A Cumisüveg cumija hány cseppes? 2? Ki mikor váltott 3-ra?


Tényleg jobban hizlal a tápszer mint az anyatej?


Akinek tápszeres a babája, duci? Vagy van akinek vékony??



2016. aug. 30. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:

A mi fiunk Enying idősen 3 óránként evett kB 200 ml-t. A cumi mindig a korának megfelelő volt. Ez minden gyártónál máshogy van. Éjjel is evett kétszer.

Nem volt egyáltalán ducibb sőt kimondottan vékony testalkatú volt és most is az 3 évesen. Nem fújta fel a tápszer, ahogy riogattak vele.

2016. aug. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
5 hónapos a kisfiam, 7600 grammos és 65 cm-es. Combos, husis baba, de nem elhízott. Napi 4-5 alkalommal eszik meg 180 ml tápszert. Plusz egy hónapja kezdtük a hozzátáplálást, így egy gyümölcsös étkezése van. Mi még 1 cseppes cumit használunk, sokat bukik, de hamar kiisza így is az adagot (kevesebb mint 5 perc alatt).
2016. aug. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

5x200 milit evett kb 3 óránként nappal, éjjel ilyenkor még egész jól aludt.

69 cm volt 5 hónaposan és 7,7 kg. Kis husis volt de szerintem átlagos inkább, nem duci.

6 hónaposan volt cumicsere 3-asra. 5 hónaposan megpróbáltam, de sok volt. 6 hónaposan meg igényelte, mert nehezen ment az evés 2-es cumival.

2016. aug. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
120-at eszik 4 óránként, néha éjszaka felkel egyszer enni, de általában nem. Ez napi 5, jobb esetben 6 étkezés. Cumisuveg cumija 2-es, de csak mert sűrített tapszert kap. Amúgy 1es lenne, mert nem egy cumizós bajnok a drágám, fulladozik benne ha gyorsabb folyású. Szerintem az anyatej hízlalóbb, legalábbis a babám addig hízott havi 1 kilót, mikor tápszerre váltottunk már csak feleannyit. Nekem vékony a babám. Amúgy 6 hetes kora óta tápszeres.
2016. szept. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 nünü87 ***** válasza:
A lányom is 5 hónapos tápszeres. 140 ml-t eszik négy óránként. Éjszaka egyszer eszik kb 200 ml-t. Egyáltalán nem kövér és nem hízik többet az anyatejes babáknál. Egyik ismerősöm szoptatja a lányát és sokkak ducibb mint az enyém. De ez attól is függ mennxit mozog szerintem. A kislányomnak nagyon nagy mozgásigénye van. Állandóan mozog még evés közben is.
2016. szept. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!