Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Ha több ml-s az adag mint...

Ha több ml-s az adag mint amit a baba meg tud enni egyszerre, akkor a többi kuka? Vagy lehet ezeket után melegíteni és rátölteni?

Figyelt kérdés
2017. jan. 6. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Kuka.Nagyon hamar romlik a tápszer.Ha rámelegítesz már akkor fura az íze.
2017. jan. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kuka
2017. jan. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már kb 20 perc állás után millió szàm szaporodik a tejbe a baci, szigorúan tilos odaadni a megmaradt mennyiséget!
2017. jan. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17%
Ha sok megmarad tedd be a hűtőbe és a következő etetésnél add oda. Én is így szoktam. Tovább ne tárold, de a következőre nyugodtan odaadhatod. Addig biztosan nem romlik meg, pláne nem a hűtőben. Ha akkor se eszi meg már öntsd ki.
2017. jan. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen,az kuka. Mintsem vmi hasmenest,fertozest kapjon a kicsi. Rajta van a tapszeren is h. 2 orat lehet csak tarolni. Nyilvan ezen az idon belul megihatja. Csak egy pelda: A 17 hosom meg estere tapszert iszik, s a multkor a maradekot a ferjem hajnalban oda akarta neki adni. Nem engedtem,csinaltam frisset. De amikor ontottem ki az estit,megszagoltam. Szornyen budos volt es teljesen mas volt az allaga is.
2017. jan. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!