Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 5 hetes a baba, tápszeres.2nap...

5 hetes a baba, tápszeres.2napja nemakar enni,650ml helyett olyan 430ml eszik. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Probáltam másik tápszer is. Kutacsa bőre rendben, szájpenész sincs. Első baba nagyon aggódom.

2017. febr. 4. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi,mi sem eszünk ugyan annyit.
2017. febr. 5. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amíg alszik rendesen, pisil, kakil addig ne pánikolj! Nem mindig egyforma az étvágyunk nekünk sem.
2017. febr. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Pisi, kaka is rendben. Annyi még, hogy elég nyugtalanul alszik. Az lehet, hogy a front viseli meg?
2017. febr. 5. 13:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok...az én babám is nyugtalanul alszik néha akkor kevésbé ha mellettem!2hónapos!Azt nem tudni mi3rt nyugtalanok!Picik még szerintem azért!(nekem is első baba ,én is pánikolok mindenért)

Használj éjszakai fényt akkor kevésbé lesz ijesztő neki a sok új minden!

2017. febr. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!