Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tényleg inkább Sinlac pépet...

Tényleg inkább Sinlac pépet adjak tápszer helyett?

Figyelt kérdés

4 hónapos a kisfiam, kb 70%-ban anyatejet kap, de délután, este már kevés a tejem, ilyenkor tápszerrel szoktam pótolni. A védőnő szerint elkezdhetném hozzátáplálni a Sinlac péppel, és akkor el lehetne hagyni a tápszert. (Ő nagyon a tápszer ellen van)

Én eddig úgy gondoltam, csak 6 hónapos korban kezdjük a kanalazást, de most elbizonytalandotam. Tényleg jobb a Sinlac, mint a tápszer?


2017. márc. 19. 21:35
 1/3 A kérdező kommentje:
Persze a gyerekorvost is megkérdezem majd, de kíváncsi vagyok a véleményekre.
2017. márc. 19. 21:37
 2/3 anonim ***** válasza:

A Sinlac-ot azok szokták használni, akiknek a babája valamilyen táplálékallergiában szenved, mivel nem írtad, ezért nálatok gondolom ilyen nincs.


Én normál, korosztálynak megfelelő tápszert adnék a babának.

2017. márc. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Dehogy jobb. Allergiás babáknak,vagy bukós babának tápszer sűrítésére adják.

Bár nekem is eszik azt,tejpépet is,de nem tápszer helyett. Benne is van ailyen tájékoztatóba azt hiszem,hogy napi egyszer ehet.

2017. márc. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!