Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Van itt olyan, aki azért...

Van itt olyan, aki azért etette tápszerrel a babáját, mert nem akart szoptatni?

Figyelt kérdés
Örülnék, ha elmesélnéd a történeted.
2017. máj. 31. 11:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szopt..


Friss kerdes, olvasgass. Hetente megkerdezi valaki es mindig embertelen vita alakul ki.

2017. máj. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
12%
Nem feltétlen kell ezért tápszer, lehet lefejt tejet is adni neki és akkor sem kell szoptatni ráadásul nem a szemetet eszi.
2017. máj. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
67%

A tapszer nem szemet te tudatlan.


Latod kerdezo, maris gyulik a "szemet" a kerdesedre.

2017. máj. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Köszi

Én úgy hallottam, a fejéstől elapad, de tudok olyat is, aki hónapig fejte

2017. máj. 31. 12:13
 5/21 A kérdező kommentje:
A tápszer szerintem sem szemét. Jó, nyilván jobb az anyatej, de pl olvastam, hogy az anyatej mintájára próbálják kialakítani a tápszert
2017. máj. 31. 12:15
 6/21 anonim ***** válasza:
67%
Második! És aki nem tud szoptatni az mit csináljon? Én nem tudom sajnos a hat hetes babámat anyatejjel táplálni. Sajnálom is nagyon, de nem gondolom hogy a tápszer szemét lenne! Nyilván az anyatejnél nincs jobb, de az is felnő aki tápszert kap.
2017. máj. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
1%

Lehet adni kecsketejet is, ha nincs valakinek teje. Lehet szépíteni, de a tápszer akkor is mesterséges szemét.

Ennyi.

2017. máj. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Kecsketejet? :o
2017. máj. 31. 12:18
 9/21 anonim ***** válasza:
73%
Én nem tudtam szoptatni a fiam. 21 hónapos lesz mire szülök (egyébként egészséges kisgyerek, nem beteges) és nem olyan napokat tervezek neki, hogy anya állandóan fejjen meg szoptassa a kistesót. A férjem támogat, más véleménye meg nem érdekel.
2017. máj. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Na ezért nem szabad neten utána nézni az ilyen témának.

Egyből "te leszel a rossz" ha tápszer párti vagy valamilyen okból.

Mindig van ok.

És nem, nem vagy rossz. Szerintem ne is figyeld a kérdést mert jönnek a savazások..

2017. máj. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!