Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Van itt olyan, aki azért...

Van itt olyan, aki azért etette tápszerrel a babáját, mert nem akart szoptatni?

Figyelt kérdés
Örülnék, ha elmesélnéd a történeted.
2017. máj. 31. 11:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet kecsketejet adni!!!!!!


Kérdező, nem a fejéstől apad el a tej, hanem a nem szoptatástól.

2017. máj. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Csodálkoztam is a kecsketejen!
2017. máj. 31. 12:27
 13/21 anonim ***** válasza:
30%
Én próbáltam de nincs elég tej.úgy gondoltam fejek és már 4 hónapja fejem neki mellette kapja a tápszert.Mostmár csak egy deci tej jön le,de még egy szűk hónapig csinálom utána már nem. Szopiztattam is de már egy hete az sincs.nem érzem magam rossz anyának,kiegyensúlyozott a baba és a szülei is.ez a legfontosabb!ha van anyatej ha nincs! A mai tápszerek meg már teljesen másak mint a régiek.de kívánom azoknak akik ellenzik ha egyszer nem lesz tejük akkor ne adjanak a gyereküknek semmit!
2017. máj. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
34%
Barátnőm fia sok mindenre érzékeny, kb csak vizet és kenyeret ehetett volna. Jól ment, aztán véletlenül evett valamit amit nem lehetett volna, 2 nap szenvedés. ekkor váltott spec tápszerre.
2017. máj. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
68%

Remek dolog az anyatej, de kezdenek átesni egyesek a ló túloldalára.


9-es, én is hasonló cipőben járok. A 2,5 éves nagylányom nem tudott szopni, mert a technika nem állt neki össze. 1,5 hónapig fejtem, de napi 50-60ml-nél több nem volt, ezért úgy döntöttem, hogy nem töltök ezzel napi több órát.

Van egy 5 hetes lányom, aki tudott volna szopni, de nem volt mit. A 2. tápszeres etetés után cumizavaros lett, többé nem szopott, csak ordított. Fejtem napi 3-4 órát, de csak a harmada lett a napi adagnak és sajnáltam a nagyot, ahogy arra vár, hogy rá is jusson időm. 3 hét múlva tele lett a hócipőm az egésszel és tápszeres lett a kicsi is.

Így mindenki boldog. A pocak tele, idő is van. A tejem néhány nap alatt teljesen elapadt. Annyira kevés volt, hogy egyszer sem durrant be.


Aki szerint a tápszer szemét, az tudatlan. Mindkét gyerekem makk egészséges (a nagy 2x volt beteg az elmúlt 2,5 évben és 1-2 nap alatt túl is volt rajta) kötődnek hozzám és nincs semmi bajuk.

2017. máj. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
10%
Szal mindenki akart szoptatni, csak nem sikerült?
2017. máj. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Előfordul. Én az egyik lányomat tudtam szoptatni, a másikat nem. A szoptatásnak és a tápszernek is fel tudom sorolni az előnyeit, hátrányait.
2017. máj. 31. 12:54
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Kecsketej???

Wooowww

Aki ezt ajánlotta, az vajon tudja, hogy a kecsketejnek milyen markáns íze van? Ès vajon próbálta már megitatni valaha is egy csecsemővel/kisgyerekkel a kecsketejet??

2017. máj. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ok, de olyanokat akartál kérdezni, akik nem akartak. De ezek szerint ilyenincs is. Persze akarni is többféleképpen lehet...
2017. máj. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

van akinek egyszerűen nem megy. ezt miért kell elítélni? vagy inkább a nagy testvérre is hagy időt és inkább nem feji le a napi 1 decit.

tápszerrel is fel lehet nőni. 40 éve is felnőttek pedig akkor még csak két fajta volt. akkor is volt aki nem tudott szoptatni és nem voltak szoptatási tanácsadók.

amúgy meg a védőnőket is meg kéne tanítani arra amit a tanácsadók tudnak!!!

a tápszer sokkal macerásabb mint a szopi.

2017. máj. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!