Tápszeres széklet színe?

Figyelt kérdés
Kislányom születése óta tápszeres. Az első tápszertől mustársárga volt a széklete, ami netes infók alapján normálisnak számít, majd egy új tápszert kapott, amitől sötétzöld a széklete, eddig nem tulajdonitottam neki nagy jelentöséget, de utánaolvasva azt látom, hogy ez nem jó így és talán megint tápszert kellene váltani. Sokat pukizik is, ami igen kellemetlen szagú. Tápszeres anyukák, szerintetek?

2017. aug. 31. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az csak jó, hogy kijön a levegő és nem fáj a hasa. Ha könnyen és naponta kakil, akkor ne izgulj, én nem váltanék tápszert, ha minden ok.

A zöld színnel sincs semmi baj, az én kisfiamnak is olyan volt. (ő milumilt ivott)

2017. aug. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Babam is milumilt iszik es zold volt a szeklete. Hozzataplalaskor ez valtozni fog de a kellemetlen szag nem.😀
2017. aug. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Milumil Ha startot kapott 3 hetes kora óta, nekünk is mindig zöld volt. 13 hónapos múlt, még van 2 doboz belőle, azt megissza, utána tejital. Hasa nem fájt tőle, mi nem váltottunk.
2017. aug. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Zöldes, teljesen normális. Valamelyik HA-s tápszerre rá is van írva, hogy ilyen lesz tőle a kaka.
2017. aug. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!