Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » A babám egyik tápaszert se...

A babám egyik tápaszert se fogadja el, volt így más is?

Figyelt kérdés
9hós, eddig hármat próbáltunk, de semmi. Humana Baby Fit (doki által), Milumil, Beba. Van még fagyasztott tejem, abból kap, meg tejpépet, azt úgy ahogy megeszi. A tápszert próbáltam bekeverni gabonapéppel, több kevesebb sikerrel ette meg. Félek, hogy így nem jut elég tápanyaghoz, ill. nem tudom, mit csináljak, ha kifogyunk a tejbôl. Dokinak is mondom majd, ha megyünk, de érdekelne mások tapasztalata, bármi tanács, ötlet.
2017. dec. 27. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
A tejpép is tápszer.
2017. dec. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Hogy álltok a hozzátáplálással?
2017. dec. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Milupa sargabarackos tejpep(ketfele van a barackosbol, nezd meg az osszetevoket) na abbol az egyik tapszer alapu adj neki olyat

Lactogen harmonyt altalaban imadjak a kicsik.

Cumi feje milyen tipusu? Lehet azt nem kedveli, vagy nehezen jon belole.

Szoptanit keszuleket nem szeretned kiprobalni? Az en gyerekem abbol barmit elfogadott volna.

2017. dec. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

6hósan kezdtük a hozzátáplálást, 2kiváltott étkezése van, szerintem azzal nincs gond.

Próbáltam cumiból (3mas Tommee Tippie a korának megfelelô), majd itatópohárból. Ez kétszer bejött, de hát nem hülye, felismeri, h mit adok, már azt is ellöki.

2017. dec. 27. 19:08
 5/8 A kérdező kommentje:
Mi ez a szoptanit készülék? Nem ismerem.
2017. dec. 27. 19:09
 6/8 A kérdező kommentje:
Rákerestem erre a készülékre. Sajnos ez nekünk nem lenne megoldás szerintem. Részben saját maga választotta le magát a cicirôl. Most már inkább poharazunk, kanalazunk. :(
2017. dec. 27. 19:27
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

Voltunk igen. Így elhagytuk a tápszert.

A végén már úgy kanalaztam be neki a tápszert, de azt is sugárban kihányta. Viszont a tejpépeket imádta, ette is, így a tápszeres étkezések helyett tejpépet kapott, egyébként pedig hozzátáplált dolgokat. Orvos, védőnő tudott róla, megbeszéltem velük, azt mondták teljesen rendben van így. Nem is volt gond. Szépen fejlődött.

2017. dec. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, persze én is meg fogom beszélni velük. Sajnos nem a legjobb ez így, de a tejpépet legalább megeszi.
2017. dec. 28. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!