Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Aki tapszerre váltott hogy...

Aki tapszerre váltott hogy apasztotta el a tejet?

Figyelt kérdés
2018. jan. 7. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Én sehogy. Egyre kevesebb lett, feladtam és utána semmit nem kellett tennem.

Nem csöpögött, nem duzzadt, nem gyulladt be. Magától felszívódott "ami maradt" vagy mit csinál ilyenkor..

2018. jan. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Semmit nem csináltam, nem fejtem tovább. De nekem nagyon minimális mennyiség volt, kb semmi. Ha sok a tej, akkor van rá valami gyógyszer, orvossal beszéld meg.
2018. jan. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Nekem se kellett semmit tennem. Elapadt magától. Nem tudom nekem mennyi volt de ezek szerint kevés.
2018. jan. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem gyógyszert írtak fel. 1 hét alatt teljesen elapadt. Az első 2-3 napban picit még fejtem hogy ne follyon és egyre kevesebb lett.
2018. jan. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A kérdés még nem mostanra vonatkozik, hanem kb 5. hónap múlva, amikor már megkezdődök a hozzátáplálás. Nekem nagyon sok a tejem, nem hiszem hogy magától el fog apadni, lehet gyógyszer is kell majd.
2018. jan. 19. 10:12
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Leadod az anyatejgyűjtő állomásra, valakit boldoggá teszel vele, és még pénzt is kapsz érte!
2018. jan. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem szeretném már fejni magam ha megkezdődik a hozzátáplálás.
2018. jan. 19. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!