Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás

A kérdés

Aki tapszerre váltott hogy apasztotta el a tejet?

2018. jan. 7. 18:04  Privát üzenet  

A válaszok

Én sehogy. Egyre kevesebb lett, feladtam és utána semmit nem kellett tennem.

Nem csöpögött, nem duzzadt, nem gyulladt be. Magától felszívódott "ami maradt" vagy mit csinál ilyenkor..

A válasz 85%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2018. jan. 7. 18:22 Privát üzenet
Semmit nem csináltam, nem fejtem tovább. De nekem nagyon minimális mennyiség volt, kb semmi. Ha sok a tej, akkor van rá valami gyógyszer, orvossal beszéld meg.

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2018. jan. 7. 18:54 Privát üzenet
Nekem se kellett semmit tennem. Elapadt magától. Nem tudom nekem mennyi volt de ezek szerint kevés.

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2018. jan. 7. 19:46 Privát üzenet
Nekem gyógyszert írtak fel. 1 hét alatt teljesen elapadt. Az első 2-3 napban picit még fejtem hogy ne follyon és egyre kevesebb lett.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2018. jan. 19. 09:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A kérdés még nem mostanra vonatkozik, hanem kb 5. hónap múlva, amikor már megkezdődök a hozzátáplálás. Nekem nagyon sok a tejem, nem hiszem hogy magától el fog apadni, lehet gyógyszer is kell majd.

# 5/7Időpont 2018. jan. 19. 10:12 Privát üzenet
Leadod az anyatejgyűjtő állomásra, valakit boldoggá teszel vele, és még pénzt is kapsz érte!

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 2018. jan. 19. 10:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem szeretném már fejni magam ha megkezdődik a hozzátáplálás.

# 7/7Időpont 2018. jan. 19. 12:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van aki HA tápszerről simára váltott?
Volt aki tápszert váltott hasmenés miatt, és attól javult?
Aki a Humana HA 1-et adta a babájának x ideig (pl: 3 hó-ig), utána milyen sima tápszerre váltott? Melyik a legjobb?
Egészen tegnap estig kizárólag anyatejet kapott a 3 hetes kislányom, de iszonyú hasfájós így kipróbáltam a tápszert. Váltott már valaki anyatejről tápszerre nagyon sok szenvedéses sírás miatt?
6hónapos a kislányom. Eddig milumil ha start optima tápszert evett. Azt mondta az orvos, hogy nemsoká váltani kell. ki mire váltott?
Van akinel ellenkezö hatast valtott ki az urtica urens 5ch homeos bogyo? Hogy nem növelte, hanem apasztotta a tejet? 2napja szedem, de2x 5 bogyot, de szinte mar alig lett tejem....

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Tápszeres táplálás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!