Éhes marad?????

Figyelt kérdés
Kisfiam 9hetes 5hétig tudtam szoptatni. 3340-el született 4 hetesen 4500volt.Tejalergiàs és hasfàjós is. A doki leszidott hogy ne csodàlkozzak, hogy fàj a hasa. Azóta tejmentes tàpszert eszik megint nőtt 7cm és hízott 1500-at 120-at eszik 6-7-szer 1nap.Problémàm, hogy minden étkezés után keservesen sír ha kifogyott a cumisüveg mintha nem lakna jól. Nem tudom eldönteni hogy adjak e még neki így is többet eszik és azt is borzasztó làtni amikor a hasa fàj. Ti voltatok már így? Ilyenkor mi a jó? (vizet teàt próbáltam adni neki de sugàrban jön vissza a tàpszer is sűrű amit kap)

2018. febr. 12. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.eleve 1kilo a max amit hozhat a ilyen piciként....
2018. febr. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is sír kaja után. 8 hetes anyatejes. De csak azért mert kell neki 1-2 perc még felfogja, hogy jól lakott :) Büfiztetéssel elterelem a figyelmét, és utána mosolyog nagyokat :) Ha szépen fejlődik, szerintem ne adj neki többet, mert csak hasfájósabb lesz! A fiúk már csak ilyenek...imádják a pocakjukat :)
2018. febr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2018. febr. 12. 16:27
 4/4 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:
A hasfájásra ajánlom az Espusiant,és-vagy a Gripewater-t(angolvíz).
2018. febr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!