Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mennyit eszik babátok egésznap...

Mennyit eszik babátok egésznap, akiknek már átalussza az éjszakát?

Figyelt kérdés
2018. febr. 16. 06:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! 4 hónapos a babám és napi 5* eszik, ez olyan 600-650g naponta! Tudom, hogy jóval többet kellene, de nem akar így nem erőltetem! A tiéd mennyit eszik?
2018. febr. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmi köze az evésnek az átaludt éjszakához. Sok baba még a ht után se alszik. Pedig biztos h nem éhes
2018. febr. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szia! És éjjel alszik?

Hát az én kicsikém se eszi az "előírt" mennyiséget. Nekem is hasonlóan 600-700 közé esik a mennyiség. Bevallom ha 700 felé görbül már ujjongunk. 1 hét múlba 4 hónapos. Nekem felsír sokat éjjel, min.1x kel enni. De van h 6 óra telik el 2 etetés közt. Ma újra orvoshoz megyünk, sokadik tapszert probaljuk. Nappal allandoan nyügös, álmos, aluszékony.

2018. febr. 16. 08:11
 4/8 A kérdező kommentje:
A kérdés nem is ez volt, hogy mennyit eszik ahhoz, hogy átaludja. Hanem kivancsi vagyok azoknak, akiknek átalussza mennyit fogaszt a babaja.
2018. febr. 16. 08:18
 5/8 anonim ***** válasza:
#1 vagyok! Átlagban este fél9-9 körül alszik el és 6-7 között kel enni, majd alszik 10-ig! Miért kell megint tápszert váltani? Nem hízik eleget? Az éjjeli sírást esetleg okozhatja hasfájás és fogzás is! Ezek okozhatják a nappali nyűgös, aluszékony állapotot is! Nálunk 3 hósan kezdődött a fogzás! Milyen tápszert eszik most?
2018. febr. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Koze nincs a kettonek egymashoz, igy ez megint egy ertelmetlen kerdes.
2018. febr. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
900-1200g között evett enbyi idősen. És nem aludta át az éjszakát! Nem evett 6 hós korától éjjel, 5 hósan már hozzátápláltunk. Akkor sem aludt! Elmúlt 2 éves. Nagyon jó evő! Még most sem alszik!
2018. febr. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7hetes babám 800-900 milit eszik, ami sok, ennél még többet is enne, de "nem hagyom", ennek ellenére nem alussza át az éjszakát.
2018. febr. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!