Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » A babám átalussza az éjszakát....

A babám átalussza az éjszakát. Ezért utálni kell engem?

Figyelt kérdés
Sose vertem a mellkasom, hogy milyen szuper anya vagyok, mert magától alszik 10-12 órákat a kisbabám. Már az első pár hétben is 5-7 órákat aludt egyhuzamban. Ha valaki kérdezi, memmyit alszik, elmondom, de nem dicsekvésül, mégis meg tudnának ölni a nézésükkel. Jobbik esetben csak legyintenek, persze, tápszerrel könnyű... Mintha direkt nem szoptattam volna a gyereket, és jókedvemben etettem volna tápszerrel. Mindig mentegetőztem eddig... Valaki volt még így? Hogy lehet jól kezelni az ilyen embereket? Vagy csak engedjem el a fülem mellett?
2017. ápr. 26. 10:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Én is ilyen szerencsés voltam :) Szerencsére nem nagyon kaptam negatív beszólásokat. Csak mondták, hogy milyen jó nekem. Szerintem nincs miért mentegetőznöd.
2017. ápr. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem lehet valami intelligens az olyan ember, aki haragszik rád, mert a gyereked alszik éjjel. Én nem foglalkoznék velük, ha egyik-másik nagyon fölhúz, annak talán megmondanám a magamét. Ha már nincs annyi eszük, hogy ennek köze nincs a szuperanyasághoz, és nem is az anya érdeme. Na, nem úgy értem, hogy ne lennél jó anya, de hát ez a szerencsén múlott, és ha ezt nem tudják fölfogni, bunkóskodnak miatta, én nem magyarázkodnék/beszélgetnék tovább.
2017. ápr. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

tojd le, ha meg nem aludni, akkor is sz.r lennél, mert biztos nem eteted meg rendesen, meg hideg van, meleg van, rossz a tápszer, rossz a tej...

tök mindegy.

2017. ápr. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Tündi0212 ***** válasza:
74%
Nekem a babám az elentétje volt nagyon keveset aludt zombi voltam és ha valakinek mondtam csak néztek és nem hitték el meghogy én nem csinalok jol valamit ! Közben jott a dicsekvés hogy az én babám alszik meg stb..... Ugyhogy örülj neki és ne foglalkoz vele
2017. ápr. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%

Kislányom is születése óta szinte átalussza az éjszakákat. Kivéve amikor épp a pocakfájós korszakát éltük, akkor sokszor kelt éjjel.

Ezen kívül egy hangja sincs sose, és anyatejes. Sosem kaptam negatív véleményt emiatt. De szerintem ne foglalkozz ezekkel az anyukákkal, hiszen csak irigyek (😉😏).

2017. ápr. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Mond meg, hogy egyáltalán nem könnyű tápszerrel. Nekik könnyű, mert csak előkapják a mellüket. Vizet melegíteni, bekavarni, végig ébren lenni míg eszik. Sok anyuka az éjjeli szoptatás alatt alszik. Ezt ők maguk írják. Nem tudom honnan jön ez még a mai napig hogy könnyebb a tápszerezés. Annyiban van igazság,hogy a tápit nem emésztik meg olyan gyorsan, míg az anyatejet igen. De hát ezt dobta a gép.
2017. ápr. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

Ezeket nem szabad komolyan venni. Felesleges magyarázkodnod.

Az ilyen embereket le kell pattintani, mert ha van rajtad sapka ezért szólbe, ha nincs akkor meg azért...

2017. ápr. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ez csak szerencse.

Es ne beszelj olyan emberekkel,akik tul ostobak,es irigyek ahhoz hogy megertsek.

2017. ápr. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%

Fölösleges mentegetőzni: ez nem bűn vagy hiba.


Hülyékkel tele a padlás.

2017. ápr. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

2 gyerek, mindegyiket szoptattam, illetve a kicsit most is, mert 6 hónapos. Mind a kettő az első 2-3 hétben kelt egyszer enni, azután elhagyták azt az egyet is. Nekem egyszerűen nem hiszik el, de aztán meg kérdezgetik honnan van ennyi energiám :)

Először bosszantott, aztán rájöttem, nem érdekel kinél hogy van, meg mint, én tudom, hogy nem hazudok és kész. Annak pedig őszintén örülök, hogy a kialvatlanságot hírből sem ismerem! :)

2017. ápr. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!