Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Hipp Bio Combiotik 1-ről mik...

Hipp Bio Combiotik 1-ről mik a vélemények?

Figyelt kérdés
4,5 hónapos a kisfiam, eddig Milumil Ha Start-ot evett, de attól fáj a hasa.
2018. ápr. 4. 09:01
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Mi kezdettől fogva végig azt használtuk, mert az orvos azt ajánlotta. Viszont mivel Bio, ezért nincsen benne taurin. Ha megkezdtétek már a hozzátáplálást, ez talán nem gond. A taurin fontos lenne a babának, én utólag megbántam, de sajnos csak későn vettem észre, hogy nincsen benne. Szóval olyan tápszert vegyél, amiben van taurin. De meg kell nézned, lehet, hogy az ő korában már egyikbe sem tesznek, akkor ez azt jelenti, hogy neki már nem létszükséglet. Az anyatejben ez a második legnagyobb mennyiségű aminosav egyébként.
2018. ápr. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Azt megkérdezhetem, hogy nálatok miben mutatkozott meg, hogy nem kapott a baba elég taurint? Csak mert írtad, hogy megbántad.
2018. ápr. 4. 13:46
 3/3 anonim ***** válasza:
46%
Ha voltak is emiatt bármilyen tünetei, én nem ismertem volna fel őket. Megbántam, mert nyilvánvalóan hozzá kellett volna jutnia ehhez a tápanyaghoz is. A hippel mint márkával jó tapasztalatom van, elsősorban bio termékeket adtam és sokat vettem tőlük, de a tápszerüket azt nem javaslom emiatt senkinek. Már óvodás a gyerekem, úgyhogy mi már ezen túl vagyunk, nagyon jó képességű, már ír és számol, sőt fejben összead, sportol, de nyilvánvalóan ha a természet úgy akarta, hogy a taurin fontos egy babának, annak is megvan az oka.
2018. ápr. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!