Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Hipp bio combiotik refluxos...

Hipp bio combiotik refluxos babanak mennyire valt be? A Milumil AR-böl mar megjottem. Esetleg masmilyen?

Figyelt kérdés
Kirpobaltam mar a Milumiltol mindent! A sima-t akkor az AR-est viszont mindegyiktol ugyanaz van. Arra is gondoltam h azert mert tehentej alapu. Viszont olvastam a Hipp bio combiotikrol. Talan az jobb lenne? Az anyatejalapu nem tehentej. Lehet h csak az csinal neki sok savat nemtudom a doki szerint varjak 2 hetet. Felirta neki a Milumil AR-t de cseszhetem.. Hiaba grízesebb eloszor azt hittuk jobb tole aztan ugyanaz. Arrol nem beszelve hogyha osszerazom akkor csomos lesz es az utolso 30-at megse birja inni ha meg szepen aprankent razom ossze akkor meg egy híg fos amitol ugyanugy bukik.... Na most akkor nem beszelve arrol h 21€ egy doboz es semmit nemer pedig a doki eskuszik ra.. Hat en meg nem. Anyukam ajanlotta a Hippet anno enis azt kaptam es nem volt tole bajom azt mondja... Velemenyek?
2016. dec. 4. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Anyatejalapú?

Valamit nagyon félreolvastál. :)

Nem, nem az. Tehéntejből van az is és nem refluxtapszer.


Nutriton?

2016. dec. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazabol nem en olvastam hanem anyukam mondta de akkor rosszul tudja..Az ugyanaz, mint a Nutrilon?
2016. dec. 4. 14:22
 3/3 A kérdező kommentje:
A szentjanosfakenyermagot tartalmazo cucc? Azt adtam mar.
2016. dec. 4. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!