Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes babánál mit próbálja...

Anyatejes babánál mit próbáljak még ki ha szorulása van?

Figyelt kérdés

3 hetes a kislányom és sajnos szorulása van. 3ik napja nem megy neki a nagydolog. Tudom hogy tisztán anyatejes babánál előfordul hogy napokig nincs semmi, de rajta látszik hogy erőlködik és fáj a hasa is. Pukizik eleget, megvan a napi pisis pelenka adagja is csak ez a gond.

Már ittam erős kömény és ánizs teát, rengeteg narancslevet, ettem aszalt szilvát, paradicsomot. Neki adtam már langyos, cukros kamillateát tegnap és ma is, volt pocakmasszázs, tornáztattam, végső elkeseredésemben már este a lázmérő is előkerült, ahogy ma reggel is de a világon semmit nem értem el vele.

Gyógyszert ha nem muszáj nem adnék neki, van még olyan módszer amit lehet próbálni ilyen pici babánál és hatásos?



2018. jún. 6. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Biogaia. Ez nem gyógyszer, probiotikum, és segíteni fog. Illetve, ha nagyon nem megy, akkor icipici baracklevet adhatsz neki (te préseld friss barackból). 3-4 babakanál is segít szerintem. Kitartás, nálunk is volt ilyen. 😊
2018. jún. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

Baracklevet semmiképpen nem adnék 3 hetesnek.

Glicerines kúpot próbáld esetleg.

2018. jún. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nálunk egy kávéskanál étolaj mindig segített. bár lehet hogy már kicsit nagyobbak voltak, nem emlékszek mikor adtam a sajátjaimnak először
2018. jún. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ja, édesanyám a nyers cékla levét javasolta, de az nem segített. nekem 1 hetes koromban adta és azt mondta semmi más nem volt jó
2018. jún. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Inkább baracklé, mint kúp...
2018. jún. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

Ilyen pici babának nem jó a baracklé.

Lehet begörcsölne töle.

Ismerösöm babája azért került kórházba.

A biogaiat probáld ki,hátha az segitene

2018. jún. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem amíg csak anyatejes volt 7-8 naponta volt széklete, mert felhasználja a szervezete mindent ami a tejben van, az orvos mondta, hogy szegény szenved az attól van mert amit te iszol, eszel attól fáj a hasa. De olyan hogy szorulás nincs csak anyatejes babánál.
2018. jún. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát. Elteszem őket, egyelőre úgy néz ki a fagyi vált be egyébként. Eddig minden nap ettem, aztán az utóbbi pár napban nem mertem a pocakja miatt, de ma hátha alapon kipróbáltam. Egy órával később megoldódott a dolog, most frissen fürödve és elégedetten alszik végre :)
2018. jún. 7. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!