Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Van itt olyan, aki esetleg ad...

Van itt olyan, aki esetleg ad 1.5 év körüli gyerekének tehéntejet reggeli vagy esti tápszer helyett esetleg mellett?

Figyelt kérdés
2018. aug. 23. 07:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Igen!

Másképp akartam, de nem issza már meg a tápszert. Se a tejitalt se semmi ízesített ilyen dolgot..

Úgyhogy kakaóra váltottunk.

2018. aug. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A nagyobbik lányom ivott 1,5 évesen 1-1 deci tejet reggel és este, de csak "hobbiból", nem a tápérték miatt.
2018. aug. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Magán óvodában dolgozom külföldön és itt minden gyerek 1 éves kora után tehén tejet iszik tápszer helyett.

Kivétel persze aki nem ihat mert érzékeny rá .de ez ritka

2018. aug. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Akkor nem baj, ha issza? Nagyon szereti hajnalban mwv este.
2018. aug. 23. 09:34
 5/17 A kérdező kommentje:
meg*
2018. aug. 23. 09:34
 6/17 anonim ***** válasza:
Az én fiam is másfél éves, a tápszert soha semmilyen formában nem volt hajlandó elfogyasztani, sem ízesítve, sem sehogy. Úgyhogy ő is reggelire általában kakaót kap vagy macikávét rendes tejjel. Ha nincs baja tőle szerintem nem baj! 😊
2018. aug. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Most kérdeztem meg anyum amikor én baba voltam (33 éve ) mikortol ittam tejet

Azt mondta 7-8 honapos koromtól....🙃 és jól vagyok Köszönöm.

Nyugodtan ihat

2018. aug. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Igen. A védőnőnk és a gyermekorvos is azt mondta, hogy 1 év felett már lehet, és így ivott is. Imádta, érdekes, mert meg is maradt ez a szokása még mindig (2,5 éves és imádja a tejet).
2018. aug. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
14 hós fiam két hónapja kap tejet,persze fokozatosan.Egy csomag tápszer van még, ha elfogy nem veszek többet.Szereti a tejet, nincs tőle baja.
2018. aug. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én külföldön élek, heti 1-szer bábiszitterkedek egy családnál. Az anyuka gyerek dietetikus, és a 6 hónapos babának sima tejjel csinálta a tejpépet.
2018. aug. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!