Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kismamák! A reggeli és délután...

Kismamák! A reggeli és délutáni játszóterezés mellett mikor főztök?

Figyelt kérdés
2012. júl. 12. 21:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Este, ha elaludt a gyerek. :(
2012. júl. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

6:30-7:00 körül kelünk.kb fél 8-9-ig elkészül az ebéd. 9-kor reggeli utána megyünk le. ebéd 12-12:30 körül. 13-15:30-ig alvás. 17-19-ig játszó.

22 hós és 3,5 éves gyerekek

2012. júl. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Reggel csak egy rövidet játszóterezünk 8-9 között. Ha valami hozzávaló hiányzik az aznapi kajából, akkor én a boltig és a hazafelé való sétát betudom annak, hiszen séta közben is sok minden történik (kavicsgyűjtés, kutyasimogatás, stb.), kellemesen elfárad másfél éves kisfiam (nem annyira, hogy aztán őrjöngjön otthon, hanem olyan pont kellemesen :D). Utána ebédfőzés, egy kajára max. 1,5 órát szánok, annál többet nem (a legtöbb mindent meg lehet ennyi idő alatt csinálni, sokáig fővő, sok kavarást igénylő ételeket max. akkor csinálok, ha párom hétvégén nem dolgozik, és vigyáz közben a gyerkőcre). Szerencsém van, mert kisfiam eközben elég jól eljátszik magában (építőkocka, autótologatás, futkározás, stb.), kb. kétszer jön oda hozzám, hogy mutassam meg Neki, most mit is csinálok. :) Délután 4:30-7 között megyünk játszózni, 2 játszó is van a közelünkben, mindkettő 5 percre tőlünk. Nagyon ritkán este főzök, ha aznap sok melóm volt (otthonról dolgozok) és nem tudok vele időben végezni.
2012. júl. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Korán kelek,5-6 között.

Amíg a kisfiam alszik addig felteszem az ebédet,max 9-re kész van.

2012. júl. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én meg nem főzök. Szerencsére sokat járunk a nagyikhoz, ott eszünk rendeset :)

Ha néha rámjön, akkor du alvás időben főzök valami egyszerűt.

2012. júl. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Kiki01 ***** válasza:
Egyszerű, max. fél órás kajákat csinálok, így a 4 hónapos babám akár végig is nézi hiszti nélkül.
2012. júl. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én is este, miután letettük aludni a gyerekeket.
2012. júl. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
9-10-ig alszik a kisfiam és a lányom reggel, így délelőtt nem megyünk sehová, max ők az udvarra, ha nincs kánikula. Fél 12 körül kezdek főzni, 3/4 1-re készen van, akkor ebéd. Sétálni, boltba, egyebek délután 6 után megyünk. Este 8-kor vacsora, 9-kor fürdés, fél 10-kor alvás. A kicsi nagyon későn alszik el, igaz, de kezdetektől ilyen, nem tudtam átszoktatni, hiába fürdetem hamarabb. Így viszont reggel sokáig alszik, szóval ennek is van előnye.:) Másfél éves a picúr, 12 a nagy!:)
2012. júl. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Reggel. 6 körül ébredünk, gyorsan feldobom a kaját, max 9-re minden kész van, elmosogatva, fel porszívózva. Na, akkor megyünk ki. Vagy boltba, mikor mi a program.
2012. júl. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

OFF

Lányok! Milyen kaját lehet fél óra alatt elkészíteni? Mert ugye az elő-, utómunkával együtt min. 1 óra.

Utálok főzni. :)

2012. júl. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!