Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Szerintetek pl a rossmann...

Szerintetek pl a rossmann azért nem adhat kedvezményt 0ás és 1es tápszerre, nehogy valaki szoptatás helyett azt válassza?

Figyelt kérdés
És ha igen ez nem kiszúrás? miért ne választhatná azt?(ha már pl abban is lehet választás hogy valaki természetes úton vagy császárral szeretne szülni.)

2018. okt. 2. 13:53
1 2
 1/15 babyboom567 ***** válasza:
94%
Aki nem akar szoptatni, annak a háziorvos felírja a tápszert,nem kell 3x annyiért rossmanba venni.
2018. okt. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

De választhatsz. Most sem kötelező szoptatni.

Kedvezmény meg nem mindenre van, nem kötelező mindenre adni.

2018. okt. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Az is lehet, hogy csak azért nem ad, mert ezek maguktól is jól fogynak.
2018. okt. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem is azért nem ad. Szemét dolog. Ki az a hülye aki inkább felkel éjjel tápszert csinálni, mint szoptatni? Én gyerekeim tápszeresek voltak. Több év után is nagyon bánt, hogy nem tudtam szoptatni 😔 egy vagyont költöttünk tápszerekre!
2018. okt. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

Van egy törvény, ami tiltja az anyatejhelyettesítő (0,1) tápszerek reklámozását, ezért nem találod fent még a tápszergyártók saját honlapján sem ezeket a termékeket.

A kedvezmény adásához reklám kellene.


Egyébként meg a gyógyszertárakban receptre eleve olcsóbbak, csak a hülye veszi drogériából.

2018. okt. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%
Miért kell lehülyézni, ha valaki tápszert ad a gyerekének?! Te nyugodtan rágódj azon évekig, hogy miért nem tudtál szoptatni, de másokat nem kell lehülyézni, csak mert inkább tápszereztek, szoptatás helyett! Nem tudhatod, milyen indok van mögötte.
2018. okt. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szerintem bármi is az indok, mindenkinek a maga dolga, döntése kellene legyen. Eleve a gyerekvállalás is döntés,nem kötelező. De akkor biztos a törvény miatt van ez. Mert gondolják,ha orvos ad receptet akkor orvosi indoka is van a dolognak, az meg ugye elfogadható. De a saját döntés ezek szerint nem annyira.
2018. okt. 2. 15:06
 8/15 anonim ***** válasza:
98%

Nem értem, mi bajod.

Megveheted, nem tilos, nem kell hozzá engedély.

Ha olcsóbban szeretnéd, akkor meg felíratod a háziorvossal, és akkor nem drogériában veszed.

2018. okt. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%

"De a saját döntés ezek szerint nem annyira."


Miért kell belegondolnod többet, mint ami?

A boltokat kvára nem érdekli, hogy mi miatt döntesz úgy. Követik a törvényt és nem promótálják kedvezménnyel, de ennyi.

Megveheted bárhol.

2018. okt. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%

Ha akarod, megveszed. A rossman nem àrulja, de ez nem azt jelenti, hogy nem lehet hozzàjutni.

Annyira kènyelmesek egyesek!

2018. okt. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!