Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Okozhat székrekedést a tápszer...

Okozhat székrekedést a tápszer? Kevesebbet kakil a tápszeres baba?

Figyelt kérdés
Ma jöttünk haza a kórházból, milumil optima lett felírva...de ott korházban mintha bebás dobozt láttam volna a konyhában..mindegy. lehet hogy a tápszertől fáj a hasa,puki/kaki gondja van? Hogyan lehet segíteni?

2018. nov. 11. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Igen lehet


Lehet váltani kell


Plusz a tápszerek többségénél az anyatejjel ellenben folyadékpótlás is kellhet


Beszélj a védőnővel, segít

Elvielg ez is a dolga

2018. nov. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Igen. Érdemes vízzel kínálni többször, nálunk ez oldotta meg a problémát +Bio Giai-ez csak probiotikumot tartalmaz, ami segít nekik emészteni.mi ezt 5 hónapos korig adtuk, azóta nem. De nem is volt székrekedése.elotte viszont sajnos nagyon sokat, nemtudom miért tellett a vedononek 2 hónapba h ajánlja mert másoknak állítólag egyből felirata a nevét papírra meg az angol vizet is...na mindegy :)
2018. nov. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%

1 vagyok


Nekünk a Colief vált be

BioGaia nem

2018. nov. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2#vagyok

3# arról is hallottam jókat, persze minden baba más. Muszáj próbálgatni. Mi is sokáig probalgattunk mindent. :( leavolac, inofolic, Espumisan stb

2018. nov. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14%
Miért nem szoptatsz? Persze hogy fáj a hasa műanyagtól ...
2018. nov. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Utolso ,menj te a francba!!! Szerinted direkt nem szoptat ?? Nem ez volt a kerdes!! Igen okozhat,probalj valtani,nekem a doki ajanlotta h kis kamilla teat adjak,es tornaztassam.
2018. nov. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már kakil rendesen 😀 mondták h nem baj ha 1 nap kimarad kaki nélkül. Egyébként a aki császárosként 1 hetet van korházban(mint én),vagy simán szülőként, az biztos tudja h ott a szoptatás nem ugy néz ki h "ja én nem tudok!" És ezzel el van intézve. Rendszeres jönnek,segítenek,nézik,mérik, stb. Ha felírták receptre a tápot, biztos oka van nem? 🙄
2018. nov. 12. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!