Ki, hogyan csinálja?

Figyelt kérdés
Kezdetektől fogva tápszeres a babám. Most lesz 6hónapos. Érdeklődni és tanácsot szeretnék kérni, hogy ki, hogyan csinálta a hozzátáplálást?! Valamint, érdekelne az is, hogy aki adta már a babájának a 6hónapos, szép álmokat kekszes tejpépet, hogy az volt az utolsó étkezése a babának, vagy kapott még rá tápszert később?

2018. nov. 2. 02:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia

A hozzataolalast gluténmentesen kell kezdeni

Tehát az a pep amit írtál egyenlőre kilove. Igaz bekell vezetned a glutént, ahhoz lehet h jó de nem azzal csinálnám.

A hozzataolalast almával vagy répaval kezdd.

Répát főzd meg és puresitsd vagy apróra törd össze. Almát reszelve add neki.

Gltuen bevezetesnel figyeld nem e jön ki rajta kiütés, hasmenés stb.

2018. nov. 2. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 4 hónaposan kezdtem a hozzataplalast, nem muszaj almaval (lehet répa, korte stb.), de a tejpep korai. Eloszor tizoraira adj gyumolcsot. Kekszes tejpepet azert sem adnek mert korainak tartom az edes izre szoktatast, szerintem szerencsesebb, ha eloszor inkabb zoldsrget, gabonat gyumolcsot eszik. A vacsora kivaltasara csak joval kesobb szokott sor kerulni.
2018. nov. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!