Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Most próbálom a negyedik féle...

Most próbálom a negyedik féle tápszert Beba Supreme ha start Valaki ismeri? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

Születésétől kezdve Milumil Ha startot kapott.

Váltottunk Milumil Komfort1-re.

Még szarabb lett a helyzet.

Sokat bukott.

Ordított sírt.

Szombaton vettem lactogen harmonyt mert sok jót olvastam róla.

De ettől most még többet bukik még jobban feszít....

Most beba Supreme ha startot vettem neki dmben.

Azért nem iratok addig receptre semmit amég nem válik be.

Mert komfort1-el

befürödtem a sok kiváltott táppal.

Rajtam rohad meg vagy 5 doboz különböző fajta,eladni nem tudom.

Most úgy vagyok vele ha ez beválik akkor ezt fogja kapni.

Rohadt drága Tápi de a gyerekem Komfortérzete minden pénzt megér.

Azért választottam ezt mert én tehéntejfehérje intoleranciás vagyok.

Gyanítom hogy lehet az a hasfájás,bukás oka.

Ha pedig jó lesz tényleg akkor iratok receptre.

De a lactogen harmony eddig a leggyengébb minőség volt....

Cseppet ne is írjatok az összes nem ért egy fabatkát sem..


2018. dec. 3. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
A környezetemben 3 hónapos korig minden baba kínlódik az emésztéssel, szinte mindegy mit adsz neki, nálunk a legrosszabb a laktózmentes volt, azt azonnal kihányta, fejletlen a gyomruk ilyen piciként, sokat nem tudsz csinálni, ha sokat bukik, akkor esetleg valamelyik ar tápszer jó lehet, pl. beba ar, nekünk az segített, vagy tápszer sűrítő. Ja és egyáltalán nem biztos, hogy laktóz érzékeny, én az voltam gyerekként, rögtön úgy gondolták a lányom is az, de nem volt igazuk.
2018. dec. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

Már megint itt vagy...

Barátnőméknek ez se vált be. De lehet, hogy ez a sok váltás is megviseli. Rengeteg baba hasfájós kb 3 hónapos korig, idő kell, amíg az emésztőrendszer helyre rázódik, beindul. Ne vegyél össze-vissza tápszereket netes ajánlások alapján. Beszélj a gyerekorvossal, mond el, hogy neked a tejfehérjével gondod van, mit ajánl ilyen esetben a gyereknek. Es nem kell egyszerre kiváltani 5 dobozzal...

Bontatlan tápszert simán el tudsz adni baba mama csoportokban.

Es legyél türelemmel, sajnos sok baba hasfájós, ezen át kell jutni.

2018. dec. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Három hónapos korig a legtöbb baba hasfájós, a miénk is az volt. Milumil ha startot kap. Nekem is tejfehérje intoleranciam van, azért kap ha-t.

A lehető legrosszabbat csinálod most: pár naponta váltogatod a tápszereket. Ideje sincs átállni a szervezetének egyikről a másikra. Menj fel a gyermekorvoshoz, beszéljétek át a helyzetet, és adj időt az új tápnak! Ha nincs komoly baj a háttérben, néhány héten belül rendeződik a dolog. Minden jót kìvánok nektek!

2018. dec. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Eloszor az volt a bajod, hogy nem akarsz szoptatni mert mi lesz a melleiddel. Egy hete kb azon sírtál, hogy elmegy a tejed. Most akkor mi a toszom van? Amúgy a bukás amiatt van, hogy a gyomorszáj nem zár rendesen, köze nincs a táphoz. Attól meg nem csodálom, hogy fáj a hasa, hogy az idétlen anyja kétnaponta mást ad neki... 3 hónapos korig egyébként is sok baba hasfájós.


Amúgy.


Miért.


Kell.


Minden.


Mondatot.


Mindig.


Külön.


Sorba.


Írni????

2018. dec. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Milumil ha start nem laktatja

Komfort 1 szorulásos okoz

Harmony pedig visszahanyja és kiütéses az arca

Ezért valtogatom

2018. dec. 3. 12:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Pregomin vagy pepti ami tejfeherje allergiasoknak jo. Vagy novalac. Vagy humana SL (recept nelkul 1300ft) .
2018. dec. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
Kedves kérdező!Légyszives meséld el nekem hogy miért csinálod ezt, direkt trollkodsz vagy egy csecsemő mellett is ennyire unatkozol hogy mindent megkérdezel.Azt el tudod dönteni hogy mit vacsorázz vagy egy másik kategóriában kiírod ezt is kérdésnek?
2018. dec. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 apexik válasza:
A Beba Supreme tökéletes, csak mivel a baba még nem termel elég enzimet, így sok átjut a vastagbélbe belőle, és az ott levő élővilág eszi, ezért sok lesz a szél. Nekünk a Neocate LCP vált be, ez aminosav alapú, semmilyen allergia, fájdalom stb nincs vele, minden hasfájás megszűnik egyből. MI a Beba Supreme-vel kevertük, Beba:Neocate - eleinte 1:9 arányban, fél évesen már 2:8, most 12 hónapos, 6:2 az arány, lassan elhagyjuk a Neocate-t. A szél habzás gátlásáról se feledkezzünk meg: kömény, espumisan, különben "megállnak a szelek", és az is okoz görcsöket.
2019. júl. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!