Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossmann sajátmárkás tápszerre...

Rossmann sajátmárkás tápszerrel milyen tapasztalataitok vannak? Szereti a baba? Elég laktató?

Figyelt kérdés

2013. júl. 11. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hete hirtelen fogyott el a tejem, gyors átfutottam a drogériába és ilyet vettem. Nagyon megvagyok vele elégedve.
2013. júl. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, itt a kérdésem:) : http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__tapsze..


Egyébként nagyon drága, 1400 forint volt. Most már a dokivak irattam, lactogént kaptunk, ez 550 frint. És ezzel sincs gondunk.

2013. júl. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem a drága doktor kijelentette, hogy 6 hónapos kor után nem lehet feliratni semmit,aztán benyögte az egyik leg-sztároltabb (= magas árú) tápszer nevét aminek 1 havi adagja többe kerül mint 1 havi gyes. Úgy kell nekem , miért nem szoptatok ( nem tudok, gyökér) sajnos kénytelen vagyok más tápszert keresni :(
2013. júl. 11. 20:27
 4/6 anyács ***** válasza:
Miilupa Fermentált tápra kérj receptet (1kg - 1100Ft), reept nélkül meg a duplája talán! Nagyon jó!!!!!
2013. júl. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1-2 vagyok. Nekem a doki azt mondta, hogy 6 hós kor után (nekem még csak 2 hós a baba) a lactogén harmonit fogja felírni, ami 800grammos és 900 forint. Szerintem válts dokit.
2013. júl. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a Babydream tápszer. Kislányom születése óta tápos (akármit tettem, nem volt tejem) mindenfélét kipróbáltam, ettől gyarapodott a legjobban és ez ízlett neki a leginkább. Nem drága, 500g 1200 Ft. Nekünk is írtak Lactogent, 800g 950 ft, de a Rossmannos jobb szerintem.
2015. márc. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!