Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Normális, hogy az 1 hónapos...

Normális, hogy az 1 hónapos babám átalussza az éjszakát?

Figyelt kérdés

Elég rossz evő, kb 80 ml-t eszik vegyesen (tápszer+anyatej), van hogy csak 60 ml-t tudok beleimádkozni, de reggel hosszú alvás után megeszi a 120 ml-t.

11-kor eszik utoljára és 6kor ébred, akkor jön a reggeli. Ébresszem éjszaka is kajálni vagy így normális?

1 hónap alatt 700 grammot hízott.


2019. jan. 4. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne keltsd fel, örülj, hogy alszik :)
2019. jan. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs sárgaság, nem kis súlyú vagy bármi gond, ami miatt kelteni kell enni, akkor hagyd, hadd aludjon. :)
2019. jan. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A nagylányomat 6 hetes kora óta nem is láttam este 9 és reggel 8 között.
2019. jan. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha ennyit hízott akkor tökéletes. Elvileg egy nap a súlya kg-ban x 150 kell megennie.

Én kisfiam anyatejes és 5 hét 4 napos kora óta átalussza az éjszakákat. Este 10-reggel 6 között először. Mostmár fél 10-fél 8 között alszik, most 3 hónapos.

2019. jan. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A legkisebb gyerekem annak idején az első otthon töltött nap óta átaludta az éjszakát. Este 10-11 óra körül evett, utána általában hajnali 5 körül ébredt újra, néha kicsit később. Örülj neki, én nagyon boldog voltam, mert a legelső nagyon rossz alvó volt, szenvedtem a kialvatlánságtól.
2019. jan. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
Örülj neki, az én fiam mellett sokszor csak 20 percet lehet aludni. Nagyon hasfajós, én pedig hulla vagyok. De ha alhatnék 5 órát egyben az már szuper lenne.
2019. jan. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kislányom az első pillanattól átalussza az éjszakákat. Örülj neki és ne keltsd fel! Így lesztek mindketten kipihentek és kiegyensúlyozottak, amitől élmény lesz a babázás minden napja. Nálunk legalábbis így van. Most 6 hónapos.
2019. jan. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!