Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Keltsem fel vagy hagyjam aludni?

Keltsem fel vagy hagyjam aludni?

Figyelt kérdés
Kislányom 12hetes, 5ször eszik/nap.Ritkán 6szor 140-150 ml-t. Ma reggelizett6kor,10kor tízóraizott,de mire jött volna az ebéd 1 óra körül, elaludt.Most kb 4órája alszik,de 6órája evett. Ez nem rendszeres ritkán vannak ilyen napjai.Lehet elnyomja az időjárásváltozás,de ilyenkor mindig vívodok magamba,hogy mivel teszek jobbat. Ha hagyom aludjon egy jó nagyot ha azt akar,vagy ha felverem,hogy márpedig enni kell.

2019. jan. 28. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Hagyd aludni.
2019. jan. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Hagyd aludni
2019. jan. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Ne keltsd fel! Hacsak nincs valami baja ami indokolná hogy ennie kell. Amúgy meg nincs olyan hogy "enni kell". Még akkor is törekedni kell az igény szerinti etetésre ha tápszeres.
2019. jan. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Ha azt akarod, hogy éjjel is aludjon, akkor nappal ne hagyd 4 óránál többet aludni. Az előzőek csak a mostani "divatot" k9ivetik.
2019. jan. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó


A lányom volt hogy aludt 5 órát is


Mégis átaludta az éjjelt az első 3 hónapban


( most fogzik.. Csak álmodozva gondolok a kezdeti időkre....)



Hagyja sak aludni


Alvó egészséges babát csak ha miszáj akkor ébresztünk


( ahol nagytesók vannak.. Ovi-suli miatt kell sajnos)

2019. jan. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Hiába pontoztok le, én is kelteném kB. 4 óra után. Nekem mindig nehezen aludt el este, ha nem keltettem. 4 hónapos a kislányom, alszik 9-7ig, nem ébred éjszaka.
2019. jan. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az én kislányom is alszik, kb 9től 5ig vagy 6ig, eszik és alszik még 1-2 órát. Nem keltettem végül. Köszönöm a válaszokat.
2019. jan. 28. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!