Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Keltsem fel, vagy hagyjam...

Keltsem fel, vagy hagyjam aludni? Gyors választ légyszi.

Figyelt kérdés
Két éves fiam délben nem akart aludni,viszont délután 6 körül letettem ,mert elég nyűgös volt.Még nem kelt fel,7-kor lett volna fürdetés,és nem is evett,mielőtt lefeküdt.Keltsem fel fürdetni,és etetni,vagy hagyjam aludni.Nem fog ezért hajnalban felkelni?Egyszer volt,hogy nem fürdettük meg,,de éjszaka nem bírt aludni,valószínüleg azért.Szerintetek?Köszi

2012. dec. 22. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Én nem kelteném fel, mert akkor valószínű, hogy egy ideig nem tud elaludni. Legfeljebb reggel hamarabb ébred. Nálunk így van, igaz az én kisfiam még csak 9 hónapos.
2012. dec. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

Te ismered őt, neked kell megítélni.

Lányomat eleve nem tenném le ilyen korán, mert akkor százas, hogy hajnalban felkelne.

De ha felkelteném - ha véletlen letettem volna őt korán - akkor meg olyan nyűgös lenne, hogy éjjelig ordítana.

Szóval akkor már inkább hagynám, és reggel kicsit korábban kezdődne a napunk. Én ezt a megoldást választanám, de te tudod a fiad milyen.

2012. dec. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
felkelteném. Így fel fog ébredni éjszaka.
2012. dec. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem kelteném fel.3 gyerekes
2012. dec. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

Felkelteném. Főleg amiatt mert kb. 4 körül evett utoljára, nem?!?! Hajnali 2-kor fogsz vacsiztatni ?! :DDD



Végül mi lett, írd majd meg

2012. dec. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én eleve nem is hagynám mar ilyenkor aludni hanem

akkor gyors vacsi fürdés es alvás

Lehet nagyon nyügi a végére de elszorakoztatnam

2012. dec. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A 6 éves lányom 3 napja tv-t nézett az apjával késő délután, és fél 6 körül elnyomta a buzgóság. Őt nemigen lehet felébreszteni, így meg sem próbáltam, csak fél 9 körül, mikor megmosdott és átöltözött pizsire. Kicsit féltem, hogy mikor és meddig fog aludni, de nem volt gond, este 9-kor már aludt és reggel fél 8-kor ébredt. Szóval én a helyedben nem ébreszteném fel. :)
2012. dec. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Végül keltettem.9 körül megfürdött,vacsizott.Letettem ,de nem aludt el,sőt egész éjszaka fent voltunk :S Magam mellé tettem,ott sem aludt,végül olyan hajnali 4 kor elnyomta az álom,de már 7 óta fent van.Remélem délben alszik majd rendesen,mert én is álmos vagyok :)
2012. dec. 23. 09:52
 9/10 anonim ***** válasza:
A 4. vagyok.Ezért írtam,hogy nem ébreszteném fel...
2012. dec. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazából csak azért keltettem,mert előtte nem sokat evett,és nem bírta volna szerintem az éjszakát.De azért köszi :) Legközelebb okosabb leszek .
2012. dec. 23. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!