Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Nem akarja elfogadni se az...

Nem akarja elfogadni se az anyatej kiegészítő tápszert se a gyerekitalt. Mit tegyek, hogy elfogadja?

Figyelt kérdés
13 hónapos a kislányom eddig szoptattam de 3 hónapja már csak a jobb mellemből tudtam mert a balból egyik napról a másikra elment a tejem. Kb 3 hete próbálkozok, hogy a kettő közül valamelyiket hátha elfogadná de nem akarja, most viszont kicsit bajba vagyok mert már a jobb mellemből se akar enni. Valaki tud valami ötletet adni mit tegyek, hogy elfogadja?
2019. febr. 3. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
ennyi idősen nem adtam már tápszert a fiamnak(FÉL ÉVES KORÁTOL KAPTA) azt ette amit mi.
2019. febr. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ő is azt eszi amit mi de reggel meg este még cicizett sőt este azon is aludt el.
2019. febr. 3. 21:20
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Ha egyéb tejterméket fogyaszt (sajt, túró), akkor nem gond, ha nem kap egyiket sem. Ha nem erölteted, idövel meg fogja kedvelni, így viszont csak megutálja.
2019. febr. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajtot azt nagyon szereti illetve lehet kapni a lidlibe natúr tejberizst azt is eszi abba szoktam neki beletenni 1 merő kanállal úgy megeszi mert nem érzi benne
2019. febr. 3. 21:40
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nem szereti, hiába küzdesz, nem fogja meginni. En is próbáltam a fiamnak adni ennyi idősen, hasonló okok miatt, de semmi nem kellett neki. Se a tapszer, se a normal tej, se kakaó stb. Igy csak tobb tejterméket (sajt, joghurt, tejföl..) adtam neki. Mostmár egészséges 3 éves :)
2019. febr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam 4 hónapis korától tápszeres volt. 14 hónapisan egyik napról a másikra nem kellett neki többet. Próbálkoztam egy darabig,de ha kajába raktam,már köpte is ki,mindenben észrevette. Így azóta minden étkezésnél azt eszi,amit mi. A tejet,kakaót abszolút nem issza meg,sajt,joghurt amit szívesen megeszik. Reggel és este a kaja mellé lemegy egy pohár joghurt,plusz sajtot teszek neki más ételekbe is,ha főzeléket eszik,azt tejföllel habarom be. Erőltetni ne erőltess semmit,h ne legyen neki rossz élmény az evés.
2019. febr. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Van esze a gyereknek. :-D

Enyémek is bőven azt ették már, amit mi. Reggel-este pedig rendes tejet (vagy abból készült italt) kapott. Este néha tejpépet, tejbegrízt, tejberizst (nem bolti tartósítószeres vackot, hanem én készítettem neki).

2019. febr. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És miért erőlteted?
2019. febr. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Félreértések elkerülése végett írom, hogy egyáltalán nem erőltetem csak megcsinálom és este fürdés után cici előtt megpróbálom hátha elfogadja de nem sőt eldobja a cumisüveget így hagyom nem nyomom a szájába, hogy márpedig igya meg.
2019. febr. 4. 12:24
 10/10 anonim ***** válasza:

Ennek más őrülne .

De keresi a cicit? Sír érte?

2019. febr. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!