Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Szoptatott babám nem fogadja...

Szoptatott babám nem fogadja el a tápszert.6200g 6 hòs. Tudtok javasolni valamit, hogyan fogadtatsam el vele?

Figyelt kérdés
Sajnálom h sír mert éhes.
2019. márc. 5. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

Tejszaporitas? 6 honapos korban novekedesi igras van, teljesen normalis, hogy sir ilyenkor, kell par nap intenziv ciciztetes, mire megnovekszik a mennyiseg. Amugy a foga miatt is sirhat, ilyenkor mar mozgolodnak a fogcsirak, es fajhat neki, mikor szopizik. Ha bekened De tinoxszal, es javul a helyzet, akkor attol van.


A novekedesi ugras 2-5 nap, de akar tobb is lehet. Ki javasolta a tapszert?

2019. márc. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Dokibácsi. Miért?
2019. márc. 5. 21:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Szoptatasi tanacsado ert a szoptatassal kapcsolatos problemakhoz, ha o javasolja, akkor teljesen ertheto, de altalaban a gyerekorvosok mindenre ezt javasoljak, ok szinte semmit nem tanultak a szoptatasrol, tisztelet a kivetelnek, es elavult nezeteket vallanak. Baj van a sulygyarapodasaval, azert irt fel tapszert? Mennyi volt a korhazban mert legkosebb sulya? Mennyi volt az egy honappal ezelotti? Pisi kaki van eleg egy nap? Van hianybetegsegre utalo tunet? Ezeket megkerdezte a gyerekorvos, mikor mondta, hogy a tapszer lesz a megoldas?


Nem vagyok tapszerellenes egyaltalan, de amit leirsz, az a szoptatasi folyamat altalanos resze, es par nap alatt rendezodni szokott.

2019. márc. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Magát a tápszert vagy a cumisüveget nem fogadja el? Próbáltál lefejt tejet cumisüvegből adni? Lányom sem tudta egyből, hogyan kell inni belőle, az Aventesből pl. még most sem tud csak a Mam-osból. Amúgy miért kell tápszer? Nem hízott? Mennyi volt a születési súlya? Azért a 6200 nem kevés, a lányom sem volt sokkal több ennyi idősen, nem egy húsgombóc, de szép arányos baba.
2019. márc. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet nem ízlik neki, nekünk az 5.fajta tápszert ette meg, Milupa sesitivet. A hozzátáplálást is elkezdheted már, az is tápláló neki. Mondjuk én 1 hónap alatt váltottam ki egy étkezést hogy hozzá szokjon a gyomra, de sokan nem várnak ennyit, valamint délután(van aki este) adhatsz a babának tejpépet, lehet azt elfogadja, vannak ízesített, cukor nélküli tejpépek.
2019. márc. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kaptam 2000mg penicilint és elapasztotta a tejet majdnem 0 ra. És a baba éhes, azért mentem vissza de csak azt mondta adjak tápot. Tudom h jó súlyban van, de nem hiányzik hogy fogyjon
2019. márc. 9. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!