Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Van aki bukós babájának 6...

Van aki bukós babájának 6 hetes kortól Humana Babyfit banános tápszert adott és nem lett gond, bírta a tápszert és megszűnt a bukás?

Figyelt kérdés
Kaka hányszor volt tole?
2019. máj. 1. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igaz mar 6eve volt hogy kapta a lanyom mar 2hetes kora ota. Neki megszunt a bukasa. Nagyon szerette. Nem is volt hasfajos volt mikor be vagott 120ml vagy meg tobbett. 4-6doboz fogyott el egy honapban mar nem emlekszem pontossan.
2019. máj. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Még mindig azt adom neki. Most 6 hónapos. Nagyon ritkán bukik tőle és akkor is nagyon kis mennyiséget.


Kaka minden másnap van. Bár kicsit szilárdabb és zöldebb tőle.


Nagyon ízlik neki.


Ára is kedvező.

2019. máj. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

2es vagyok.


Az lemaradt, hogy elég nehéz elkeverni. Csomós marad. De ez az egy negatívum, ami eszembe jut.

2019. máj. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi! És milyen meg hanyas lyuku cumisüveget használtok/tatok?
2019. máj. 1. 21:43
 5/10 A kérdező kommentje:
Ma kezdtük el átszokatni kanalanként a Milumil Ha optima startrol. Mintha sokat pukizna. Ez nektek is így volt?
2019. máj. 1. 21:45
 6/10 piroska és a farkas ***** válasza:
Lyukra màr nem emlékszem, de nekünk is nagyon sokat segített ez a tàpszer. És ha még nem tetted meg, emeld meg a kisàgy fejvégét!
2019. máj. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én Aventeset és Tommee Tippeet használok. Még mindig egyes lyukút. A kettesből nagyon dől és nem szeretem, hogy olyan gyorsan annyi mennyiség jut a gyomrába.
2019. máj. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi is Optimáról váltottunk. Az enyém ettől pukizott sokat, a Humanatól alig.
2019. máj. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 6 hónapos a kislányom, bár mi később kezdtük el ezt adni, mert előtte mással próbálkoztunk, de nálunk nem okozott semmi panaszt. Napi 2szer van széklete is, nem pukizgat tőle. Viszont nálunk nem múlt el a bukás, de nagyon sokat javított rajta. Értsd, az evés utáni 20-25 bukás helyett csak 4-5 alkalommal bukik a két evés között. De már ez is nagyon jó nálunk.
2019. máj. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

9/9 nagyon sokat bukik a mi babánkhoz kepest. Nekünk az van, hogy 4-5x evés után, mikor milyen mennyiségben. Folyik az orrán is, sokszor leszívjuk. Nyeldekel egész nap. Azt mondta a doki, enyhe refluxa van.

2019. máj. 2. 04:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!