Tápszerhez valaki kever Sinlacot hogy sűrítse? Tapasztalatok? Milyen arányban? 4es cumifejből kijön a tápszer?

Figyelt kérdés
Egyelőre fél evőkanálnyit keverek a szokásos tápszeréhez de nem igazán vettem észre hogy sűrűbb lett. Reflux miatt egyébként.
2019. máj. 27. 22:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A sógornőm csinálta , de a fél evőkanálnál jóval többet kell belerakni
2019. máj. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi Nutrilont használtunk. Egyszerűen tökéletesen bevált. Jószívvel ajánlom:)
2019. máj. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Szia. Bocsi,hogy picit Off, de miért nem speciális tápszert kell neki enni? Tényleg nem akarok kötözködni,csak érdekel.

Egyszer beszélgettem a védőnőnél egy anyukával,akinek a babája szintén refluxos volt, nekik akkor ajánlották a tápszerváltást.

2019. máj. 28. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Váltottunk speciális tápszerre, Humana Baby Fit, refluxos babáknak, viszont még mindig (rejtve) bukós a babám. Ezért mondta a doktornő hogy ezt (a már így is sűrű) tápszert még jobban sűrítsük be Sinlaccal. (Fél kanállal mondta de nem vettem észre változást)
2019. máj. 28. 06:51
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Rendben :) Így már értem :)
2019. máj. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Elég fura tanács. A sinlac nem jó erre. Túl sok kalória így.

Nutritonból egy két mini kanál megteszi

2019. máj. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Most hogy utána olvastam, igen sokan a Nutritont ajánlják. Csak hát ki vagyok én hogy csak úgy felülírjam a dokinő tanácsát... Így nem is tudom mit tegyek
2019. máj. 28. 07:14
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az anyja a gyereknek.

Hülye tanácsot felül lehet írni.

Egy esetben logikus a sinlac, ha a gyereked kórosan alultáplált, ezért kell minden módon plusz kcal-t is belediktálni a sűrítés mellett.

Egyébként a sinlac pont ugyanattól sűrű mint a Nutriton, csak épp a Nutritonban csak szentjánoskenyér van, míg a sinlac teljes értékű pép. Annyi még, hogy a Nutriton vény nélküli, nincs támogatás rajta, nem kap jutalékot a néni.

2019. máj. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi próbáltuk a sinlacot sűrítésre vmennyit javult a helyzet, majd inkább speciális tápszer él maradtunk. Milumil AR optimát eszik a fiam, de igazán lényegesen csak az idő segített. Lassan 20 hónapos de a mai napig előfordulnak “köpetek”, illetve sokszor nem is látszik, mert már megtanulta vissza nyelni csak én érzem a jellegzetes szagát.
2019. máj. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, az orvos is ugyanolyan ember attól hogy, más iskolát végzett mint te, nem parancsol neked csak tanácsot adhat.
2019. máj. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!