Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Baj ha az esti tápszeres evés...

Baj ha az esti tápszeres evés után nem büfiztetem babám?

Figyelt kérdés
Elég sokat eszik este kB. 210-240 ml (10 hónapos) és most olyan időszakban van hogy evés után már aludna is. Ahogy végzünk és felveszem hogy büfiztessem, mocorog, menne az ágy felé, ha erőltetem elkezd sírni. Így inkább lerakom és már alszik is. Viszont így nem büfizik.
2019. jún. 15. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Hát attól függ, hogy mennyi levegőt nyelt. Ritkán előfordulhat, hogy csak keveset és akkor nincs gond, de ha sokat....
2019. jún. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk baj volt, mert fájt a hasa. Nagyon max egy fél óra után sírva kelt. Úgyhogy hiába nem tetszett neki, hogy nem egyből alvás nem hagyhattam ki a büfit
2019. jún. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És hogy tudtad úgy büfiztetni hogy ne sírjon?
2019. jún. 15. 22:25
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Próbáld ugy hogy ha megette a nagy részét akkor kicsi szünet, büfi es megissza a kis maradékot es mehet aludni. Akkora mennyiseg megivásánál mar talán nem nyel annyi levegőt hogy felkeltse a pocak
2019. jún. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Nem újszülött már azért 10 hónaposan. Azt írod lerakod és alszik is. Ha nem kel fel, nem zavarja, a hasa se fáj, nincs bukás sem, akkor oké.

Sírás közben az enyémek nem büfiztek. De még több levegőt nyeltek.

Azért egy 10 hónapos (legalábbis az enyémek) alvás közben is forgolódtak, lazán kijöhet az a büfi az ágyában is.

2019. jún. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

7,5 honapos a fiam es csak addig volt baj, ha nem bufizett, amig nem tudott fordulni. Ritkan volt ilyen, de ha megis (mert mondjuk mar probalkoztam jo sokaig es nem sikerult, igy vegul leraktam), akkir feszengett egy ido utan, mozgolodott es ha felvettem, akkor bufizett is, de fel is ebredt teljesen.


Most mar nem alszik be eves kozben, de az olemben sem es ha almos, akkor bufiztetni sem tudom, mert feszeng, kiabal, le kell raknom, csak ugy tud elaludni.

De a lenyeg, hogy fordul egyet az oldalara, vagy a hasara es hiaba alszik el, bufizik egyet.

Valoszinu a tied is bufizik, hallgasd meg, de ha nem es nem is zavarja, akkor simcs gond.

Ha zavarna a bent maradt kevego, akkor nem aludna olyan bekesen.

2019. jún. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Onnantól hogy kúszott mászott ült én se büfiztettem.
2019. jún. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!