Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tápszercserét hogy csináltátok?

Tápszercserét hogy csináltátok?

Figyelt kérdés
4 hetes a babám, a kórházban milumil HA optima startot írtak fel. Nagyon hasfájós, már szinte minden praktikát bevetettünk, de a kakilással is gond van. Ma vettünk Neki Beba HA sensitive-et, erre szeretném cserélni a milumilt. Hogy csináljam? Egy az egyben cseréljem, vagyis egyik etetésről a másikra, vagy fokozatosan kell bevezetni? Hogy csináltátok, mi a tapasztalat? Köszönöm!

2019. jún. 30. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
En egybol csereltem, mert ha fokozatosan valtasz nemfogod tudni mitol van baja. Igy is kb 2 het lesz mire latni fogod jo e.
2019. jún. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, de mindenhol azt olvastam, hogy a fokozatos áttérés javasolt. Köszönöm!
2019. jún. 30. 20:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyet tuti nem olvastál, hogy ha problémát okoz egy tápszer akkor is fokozatosan kellene leváltani.

Ha más okból akarsz váltani, pl: 1-esről 2-esre, vagy HA tápszerről simára...azaz egy bevált jóról egy másikra, akkor ajánlott a fokozatosság, hogy vajon az újat bírja-e.

2019. jún. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk többször is volt váltás, több okból, úgyhogy tapasztalatból mondom, felesleges a fokozatosság. Válts azonnal és kész. Persze először reggel adj neki újat. Gasztroenterológus is azt mondta nekünk hogy azonnal váltsunk, nem kell fokozatosan, de legyünk kitartóak, lehet az új íz nem jön be neki, de adjuk csak neki, megszokja. Most pont kap egy újat, tejfehérje érzékenység miatt, pénteken kezdtem, 100ml-t meghagyott több napig(általában nem hagyott meg semennyit) most este végre csak 40 ml-t hagyott meg. Szóval szerintem kezdi megszokni az új tápszert.
2019. jún. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!