Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Legyszi anyukak, ti hogyan...

Legyszi anyukak, ti hogyan csinaltatok?

Figyelt kérdés
A baratnom rendszeresen csesztet,hogy en elrontottam a gyereket,mert nem a kis agyaba nevelem.Mert o abba nevelte ,egesz nap el volt,jatszott,es nem normalis ,h az en gyrrekem 14 honapos es hagyom pakolni,meg szaladgalok utana,az ove elvolt jatszott egesz nap,neki nem kellett semmit pakolni a gyerek utan.Kb en szar anya vagyok,mert bele kell szoktatni a kis agyba.Nekem is van ,h bent van napi 2x 15 percet amikor olyan dolgom van,meg alvasnal,de amugy hagyom jonni menni.ti hogyan csinaljatok?
2019. jún. 24. 17:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
5eves,decegy percet nem volt a kiságyban. Erről szól az anyaság. Foglalkozni kell a gyerekkel, nem bevagni a kiságyba. Az enyém szabadon volt mindig. Már 5eves, tudja mit lehet, mit nem.
2019. jún. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
És csesztessen. Ő másképp csinálja, te így. A lényeg h nektek jó legyen.
2019. jún. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
En is ezt mondtam,de ez elkapatas,h egesz nap kint van.
2019. jún. 24. 17:59
 4/20 anonim ***** válasza:
86%

Gyűlölöm mikor más mondja meg mit csináljak csak azért mert ő úgy csinálja.

Szépen mondd meg neki,hogy örülsz, hogy ő úgy,de te így fogod ezentúl is mert a te gyereked.

2019. jún. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
Te egész nap az ágyban vagy? Nem. Akkor az a normális, ha a gyereked sincs. Az ágy alvásra való, nem arra, hogy egész nap ott legyen a gyerek. Úgy nem tud fejlődni a mozgáskoordinációja, ha nem jöhet-mehet a lakásban.
2019. jún. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%

Nekem harom gyerekem van es egyiket sem tartottam a kisagyban, se a jarokaban, nem zartam el oket.

Minel tobbet mozognak, felfedeznek, pakolnak, stb annal jobban nyilik meg elottuk a vilag, a fizikai, mozgasfejlodesuknek is jot tesz es az ertelmi fejlodesuknek is.

En nem lennek boldog, ha a gyerekem beere azzal a “nevelesemnek” koszonhetoen, hogy egesz nap eljatszik egy 140*70-es kisagyban.

Onnantol kezdve, hogy kuszni kezdtek bababiztossa tettuk a hazat, lepcsore ajto fent is, lent is, konnektorokba dugo, kabeleket elraktuk, a veszelyes dolgokat elrejtettuk.

Igy nem kellett egesz nap utanuk mennem, kovettem oket a szememmel, ha kikerultek a latoterbol, akkor hallgatoztam, idonkent rajuk neztem. Ennyi.

Ok is ugyanugy eljatszottak egyedul is, elbibelodtek dolgokkal, csak epp kozben mehettek, mozoghttak es felfedezhettek mindent.

Nyilvan mindenki ugy csinalja, ahogy akarja, de a baratnod modszere neki kenyelmes, az o erdeke, nem a gyereknek kedvezo.

2019. jún. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Na de ezt mondtam en is,de az en gyerekem azert nem jar szerinte,mert hagyom maszkalni a lakasban,a kisagyba hamarabb megtanul

.

2019. jún. 24. 18:16
 8/20 anonim ***** válasza:
82%
Hogy tanulna meg járni a kiságyban? Hármat lép és már ott a fal. És szaladni hogy fog a kiságyban? Ennyi ésszel gyereket vállalni, úristen... Ne haragudj, de a barátnőd nem normális.
2019. jún. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
Miért nem sz.rod le, hogy a kedves barátnőd hogy csinálja? Mondd meg neki, hogy te így látod jónak, legyen nyugodtan más véleményen, de fogadja el, hogy te másképp teszel. Ennyi. Nem kell neki magyarázkodni.
2019. jún. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Hat en mar elmondtam,hogy en hagyom nekem ez a normalis,es ha el kapatom akkor ez van.
2019. jún. 24. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!