Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 22-én volt peteérésem, és...

Ha 22-én volt peteérésem, és akkor is voltunk együtt, mikor mutatja ki a teszt leghamarabb ha sikerült volna a baba?

Figyelt kérdés
Tegnap a tisztaságin egy pici barnás folyás volt,ez mi lehetett?meg fog jönni,vagy valami más?Nem tudom mikor kellene pontosan megjönnie, nem olyan rendszeres, de kb 8-9-én.A melleim nagyon fájnak 1hete,aludni is alig tudok tőle,és falok állandóan,a hasam,petefészkeim szurkálnak,nagyjából ennyi tünetem van.Lehetseges hogy sikerült a baba,a minimális barnazas ellenére?Vettem ma egy predictor earlyt,ez mikor mutatná ki leghamarabb ha sikerült?
2018. nov. 2. 12:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én ma teszteltem, pontosan 14 nappal a peteérés után.

3 másodpercen belül megjelent a második csík, szinte leugrott a tesztről :)

2018. nov. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De jó, gratulálok!😊 A 14.nap hétfőn lesz nekem.Akkor előtte tuti nem mutatná ki a teszt?Elvileg 6nappal a menstruáció elott kimutatja ez a fajta.Szerinted megpróbáljam?
2018. nov. 2. 13:03
 3/15 anonim ***** válasza:
De lehet, hogy kimutatná. Viszont egyszerűbb egy tesztet csinálni akkor, amikor már tuti valós eredményt mutat.
2018. nov. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Értem.Akkor 8-a körül csináljak?
2018. nov. 2. 13:06
 5/15 anonim ***** válasza:
61%
Ha 22-én volt ovulációd,akkor szinte egész biztos,hogy nem 8-9-ére (nem) várod.Akkor most hó elején kellene jelentkeznie,tehát nem kizárt,hogy megjön,azért barnázol,de esélyes a beágyazódási vérzés is.
2018. nov. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nekem 33-35 átlagba a cikluson,de volt hogy 37
2018. nov. 2. 14:00
 7/15 A kérdező kommentje:
"Papírforma" szerint lehet nem akkor volt, de en tudom hogy 22-én volt,akkor volt (meg elotte par napig) ez a nyúlós nyák is.
2018. nov. 2. 14:02
 8/15 anonim ***** válasza:
Akkor holnap leszel a 12DPO-n ha jól számolom. Szerintem csinalhatsz egyet de reggel!! Drukkolok!!
2018. nov. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A luteális szakasz maximum 16 napos,de inkább 14.Tehát a második szakasz az fix.

Ha tudod,hogy 22-én volt ovud,akkor kb.4-én jelentkeznie kell a menstruációdnak.

2018. nov. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálhatsz most is. Kifogja már mutatni.
2018. nov. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!