Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem jön meg 6napja, de negatív...

Nem jön meg 6napja, de negatívak a tesztek! Akkor a terhesség kizárva?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon meg vagyok ijedve,hogy miért nem jön meg..Fél éve élek szexuális életet,azóta változott a ciklusom,eleinte olyan 19 naposak lettek(31ről),utána 27...

Most már 6 napja nem jön sajnos meg...

Tudom,hiba,de ezen változtatok mostantól mindenképp(!)de megszakításos módszerrel "védekeztünk",a párom sose ment el bennem,a termékeny napokon nem voltunk együtt(alkalmazásom van több éve,ott írja az ovulációt is)

Vettem 2 típusú tesztet,mindkettőt reggel csináltam,de 3 teszt is negatív lett(az xepilesben 2 van),az egyik 10-es,másik 25-ös hcg szintnél mutatja ki,az egyik már a mensi előtt 4 nappal megbízható erdeményt ad elvileg

Még azt hozzá kell tennem,hogy most valami miatt sokat stresszelek,lehet az is egyébként,eddig pontos volt a menstruációm...

Szerintetek van okom még félni?

(Kérlek ne arról szóljanak a kommentek,hogy mennyire rossz ez a módszer..ez az 1 hét idegeskedés emiatt most megtanított egy életre,hogy védekezni muszáj...)

Köszönöm,19/l



2019. júl. 24. 21:47
 1/6 bolbe ***** válasza:
100%
Az a legegyszerűbb ha elmész dokihoz, lehet valami gond van a háttérben.
2019. júl. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem muszaj terhesseg legyen hogy ne jojjon meg , lehet hogy masrol van szo.

Mondjuk nekem joval 1 het kesese utan mutatta ki a teszt a terhesseget, ami olyan teszt volt hogy 1 nap keses eseteben is kimutatna.

2019. júl. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, h terhes vagy, csak összezavarodott a ciklusod. Menj el dokihoz.


A következtetés pedig helyes, védekezni kell.

2019. júl. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Ma reggelre megjött!

2019. júl. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak kicsit összezavarodott a ciklusod mellett a felhasználói fiókod is.
2019. júl. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igen,újat kellett csinálom😅Elfeljtettem a jelszóm😅
2019. júl. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!