Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan valaki akinek...

Van itt olyan valaki akinek kemény edzés mellett sikerült a baba?

Figyelt kérdés

Már van egy kisfiam 2 éves! Ő nehezen jött össze ,de akkor még nem sportoltam. Ott a stressz volt a probléma ,(munka miatt) de ebbe nem mennek bele!

Azóta szenvedéjem a sport! Futok , súlyt emelek. Sokat fogytam stb. Életmódot váltottam. És neki álltunk a tesónak is!

3ik hónapja. Voltam nogyogyasznal is ,hogy azért terhesség előtt lásson. Kiderült ,hogy megint nincs minden rendben , pedig mozgok jól eszek stb. Stressz mondjuk most is van bőven . Vékony a méhnyálkahártya! Mennem kell megint vizsgálatokra. A kérdésem ,hogy aki rendszeresen edzett annak ,hogy befolyásolta a teherbeesést a sport?



2019. júl. 24. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Judoztam 10 évig és mellette futni, edzeni jártam. 3hónap után sikerült mind2 babám. Szóval nem befolyásolt semmit. De minden test más és más.. Én csak egy ellen példa vagyok ebben az esetben.
2019. júl. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igen. Igaz, mellette egészségesen is táplálkoztam.
2019. júl. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Én eddig abban a hitben voltam ,hogy tök egészséges vagyok minden szempontból és most biztos nincs semmi gond. Jó pofára estem. Azt hittem esetleg a sport miatt és abba kell hagynom amit nem szeretnék! Terhesen is szeretnek folytatni , persze nem ugyan ilyen intenzitással !

2019. júl. 24. 16:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Hat a súlyemelést biztos nem fogják javasolni...
2019. júl. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
E-vitamint probald meg a mehnyalkahartya vastagitasa miatt szedni, de egyeztesd le a nodokiddal!
2019. júl. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!