Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pecsètelő vèrzès nèlkül is...

Pecsètelő vèrzès nèlkül is lehet beágyazodás?

Figyelt kérdés
Sziasztok azoknak a válaszait várom akiknek van tapasztalattuk :) ne haragudjatok a buta kèrdèsemèrt de aki már több hónapig probálkozik a babával az minden kis aprosságot megfigyel magán :) Tehát július 5 jött meg ès 9 lett vège a menstruációmnak júli. 15 volt nagyon sok "nyákám" ezèrt páromal le is feküdtünk aznap hogy na most pont jokor vagyunk együtt hátha ... Rá a 8ès a 9 napon erős alhasi alul kozèp tájt feszített szurt fájt a hasam egèsznap szinte ... Majd uttána elmult de pecsètelő vèrzèsem nem volt 7 nap van mèg a következő menstruációmig lehetett ez a kis szurkálás feszülès a beágyazodás valaki járt már így ? Egyszer sikerült a babó mèg règeben akkor volt barnázásom nem is egy kèt csepp ... A válaszotokat nagyon szèpen köszönöm 😊😊
2019. júl. 26. 12:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi két évig gyúrtunk a csajunkra, szóval nagy rutinnal figyeltem magamon mindent.Nem volt pecsételő vérzésem, se rózsaszínes folyásom,se barnázás se semmi.2 éves a gyerek szóval lehet anélkül terhesnek lenni, hogy tapasztalod ezeket.
2019. júl. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet, sőt többségben vannak azok, akiknek nincs pecsételő vérzésük.
2019. júl. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Első terhesség alatt volt beàgyazódásos vérzésem 4 nappal a nemvàrt előtt.


2. Terhességnél nem volt ilyen.

2019. júl. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
11%
A beágyazodási vérzés mítosz. Van, aki tapasztal ilyet, de ahhoz nagyon kell már a jeleket kutatni szerintem, és van, aki nem. Az orvosom szerint nem létezik, nekem egyik terhességem előtt sem volt. Én nem vobom kérsegbe azt, aki azt állitja volt neki.
2019. júl. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem volt :) Lombikbaba, pontosan tudtuk, mikor ültették vissza, szerintem infarktust kaptam volna, ha vérzést tapasztalok :D
2019. júl. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

4.


Spec azt sem tudtam monaz, amíg nem tapasztaltam.



Nem kerestem semilyen jelet, mert hamar összejött a baba.

2019. júl. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nyugtatto szavakat .. 11dpo vagyok de már semmit se èrzek .. A 8-9 dpo volt az amikor fajt feszitett meg kemeny volt a hasam alja hát nem tudom mi lesz belőle de már felek bele gondolni is :(
2019. júl. 26. 14:06
 8/20 anonim ***** válasza:
5x voltam terhes,abbol egy fiam van,ésmost várom a kislányom.Szóval volt vetélésem.Beágyazódáskor soha nem tapasztaltam semmilyen vérzést.
2019. júl. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Kedves utolso ès a beágyazodást èrezted ?
2019. júl. 26. 18:11
 10/20 anonim ***** válasza:
Igen!Volt mikor biztosra vettem,volt mikor csak sejtettem.😊Nekem mindig nagyon bele nyilalt a hasam aljába,mindig ment a hasam és hányingerem volt.
2019. júl. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!