Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hüvelykapszulától, kúptól...

Hüvelykapszulától, kúptól volt valakinek pecsételő vérzése? Én konkrétan Macmirort használtam, de gondolom bármelyik okozhat ilyet, ha attól volt. Vagy beágyazódás.

Figyelt kérdés
Először élékpiros volt pár csepp két napig, de most már barna, vége a kúrának is. Szeretnénk babát, de most így hogy kapszuláztam, jobb lenne ha még nem lennék terhes, így most azt remélem hogy attól volt, nem beágyazódástól.
2017. okt. 10. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a kúptól volt. Beágyazódási vérzésről csak itt olvasok mindig, még egyetlen egy ismerősömnek sem volt, akik már teherbe estek.
2017. okt. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a kúptól volt. Nekem 3 gyerkőcből 1-nél volt beágyazódásos vérzésem, de az csak egy fél napos kevés barnázás volt.
2017. okt. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Használtam már többször ilyen kúpot, sose véreztem tőle..
2017. okt. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!