Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valaki, aki az esemény...

Volt valaki, aki az esemény utáni tabletta bevétele utáni hetekben vagy 1 hónapban lett terhes? Egészséges lett a baba?

Figyelt kérdés
A betegtájékoztatóban volt egy rész, hogy károsodást okozhat (csak okozHAT), lehet nem lesz egészgéges a baba ha megszületik. Na de ez az aktuális megtermékenyülésre vonatkozik a tabletta bevétele idején (vagy utána) vagy azt azt követő rövidebb időszakra is? Mondjuk 1-2 hónapra rá.
2019. júl. 27. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagy mennyisegu hormobt tartalmaz, a ciklust is felborithatja. Ha a tajekoztaton az van hogy karosodast okozhat akkor abbol mit nem ertesz? Hiaba itt mi azt mondjuk hogy neem dehogy okoz kozben meg betegen szuletik, vagy ha azt mondjuk hogy igen okoz es megis egeszseges... Ezekkel nem vagy kisegitve. Ott a tajekoztato,van orvos es slussz. Mi nem tudhatjuk elolre ezeket.
2019. júl. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A kérdés azokhoz szól, akik a tabletta utáni időkben lettek terhesek. Ők tudnak válaszolni a kérdésre.

Miért vagy ennyire ingerült? Akkor ne írj.

2019. júl. 27. 12:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyenkor a mindent vagy semmit elv érvényesül, ha károsodna a baba tőle akkor nem maradna meg. Egyébként nem hinném, hogy gondot okoz, szerinten max 2 -3 hét is ki is ürül.


Nem sok emberbe fogsz belebotlani ilyen tapasztalattal, aki esemény utánit vesz be az utána védekezik...

2019. júl. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem az esemény utáni tabletta után estem teherbe hanem hiába vettem be nem hatott és terhes maradtam. Most itt alszik mellettem a 9 hónapos makk egészséges kislányom. Szerintem is úgy van hogy ha árt a babának akkor teljesen "megöli" vagy pedig nem okoz neki semmit.
2019. aug. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!