Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen esetben kellene esemeny...

Ilyen esetben kellene esemeny utani tabletta?

Figyelt kérdés
24 naposak a ciklusaim mostanaban. Aprilis 16-an jott meg utoljara es 26-28-ig volt nagyon sok tojasfeherje szeru nyakom. Ma vagyok a ciklusom 17.napjan es 10-en kell megjonnie a masiknak, az aktus elejen kiszakadt a gumi de EGYBOL kihuzta. A varosban amiben elek nincs nogyogyasu, csak ugyelet. Ha nem muszáj, nem bolygatnam meg a ciklusomat egy ekkora hormontartalmu keszitmennyel
2019. máj. 2. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell tudni, hogy vallalod-e, ha netan megis, vagy biztosra mesz es felboritod a ciklusodat. Szerintem elenyeszo az esely amugy, hogy szukseg legyen ra.
2019. máj. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem sincs sok esely ra, ovutesztre gondoltam es ha pozitiv akkor max elmenni csak tenyleg nincs a kozelunkben olyan hely szerintem, ahol felírnak
2019. máj. 2. 15:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ovuteszt hülyeség, mert ha ma van pl. ovud, már negatív lesz a teszt. Előre jelzi
2019. máj. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben. Eddig a nyakra sokat tudtam alapozni
2019. máj. 2. 15:54
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy kérdést kell eldönteni: tök mindegy, hogy mennyi az esélye, ha teherbe esnél, akkor megtartanád-e. Ha igen, akkor ne vedd be, ha nem, akkor inkább ez, mint egy abortusz.
2019. máj. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem vettem be, mert nem szerettem volna kikesziteni a szervezetemet par nappal erettsegi elott
2019. máj. 5. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!