Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik olyan, hogy mindkét...

Létezik olyan, hogy mindkét fél egészséges, a vizsgálatok során rendben van minden, de a baba mégsem jön?

Figyelt kérdés
Páromnak rendben van a spermaképe, urológiailag is egészséges. Nálam csináltak uh-t, rákszűrést, hormonvizsgálatot és minden oké. Most petevezeték átjárhatósági vizsgálat következik és ha ott sem találnak semmit, akkor meddőségi klinikára utalnak be.
2008. nov. 14. 11:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi ideje próbálkoztok? Csak találgatni tudok, de pszichés okai is lehetnek annak, hogy nem tudsz teherbe esni. Például az állandó stressz megakadályozhatja a beágyazódást.
2008. nov. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az elöttem szólónak, stresses életmód, elhízás, stb befolyásolja ezt. de nagyons sok esetben egy simán a nagyon akarás is. sok szülö minden vizsgálaton végig megy és nem jön össze nekik, mire örökbefogadásra vállakoznak, vagy beletörödnek hogy soha nem lesz, és hopp már meg is fogan a baba.
2008. nov. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ez a 10. ciklusom, amiben konkrétan próbálkozunk. Hormonvizsgálat nálam azért kellett, mert menzi előtt pár nappal mindig barnázok és arra gyanakodott a doki, hogy alacsony progeszteron szint miatt van a barna folyás. Párom aggódott, hogy bizti vele van a baj, azért kértem beutalót andrológiára.

Az első hónapokban hőmérőztem, számolgattam, teszteltem.Ez viszont mára már megszűnt. Nem görcsölök állandóan ezen, talán már végképp kezdek lemondani róla.

2008. nov. 14. 11:28
 4/11 A kérdező kommentje:
Párom munkahelye nagyon stresszes és néha az enyém is kimerítő fizikálisan és szellemileg is, de dolgozni muszáj, mert különben mire vállaljunk kisbabát?!
2008. nov. 14. 11:30
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Hallottam már olyanról, hogy mind a kettőnél rendben van minden, csak együtt nem stimmelnek. Erre vonatkozó vizsgálatokat viszont szerintem csak a meddőségi klinikán csinálnak. Attól még, hogy oda irányítanak nem kell megijedni, ott vagy igazán jó kezekben.

Üdv.

2008. nov. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A legelső vagyok. Nem kell megijedni, a 10 ciklus (kb. 10 hónap) nem is olyan sok. Persze gondolom nektek rengetegnek tűnik, de: Statisztikák szerint egészséges pároknál átlagosan egy évnyi (12 ciklus) próbálkozás után 70-75% az esélye a babának. Lehet hogy simán pechetek volt és 2-3 hónap múlva összejön. Persze azért fejezzétek be a vizsgálatokat, de semmiképp nem kell megijedni!
2008. nov. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm, hogy írtatok!
2008. nov. 14. 12:46
 8/11 anonim ***** válasza:

milyen a vercsoportotok?

amugy ne aggodj, egyesek szerint 10%, masok szerint 20% van a dologra havonta. ezek nem adódnak ossze sajnos, lehet pech szeria is befigyel.

a masik dolog a stressz, az olyan kis csunya dolog, hogy sokmindent befolyásol ám!

2008. nov. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Mindkettőnk vércsoportja 0 Rh+

De már arra is gondoltam, hogy egyszerűen nem illünk össze.

2008. nov. 14. 13:52
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi január óta próbálkoztunk és októberben teszteltem egy pozitívat. Úgyhogy ne add fel.


egy 8 hetes és 3 napos pocaklakós

2008. nov. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!