Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még mindig fennáll a terhesség...

Még mindig fennáll a terhesség lehetősége?

Figyelt kérdés

nagyjából 3. hete nem jött meg, a 7. és 10. napon negatív tesztet csináltam, és ma reggel pár csepp vér volt, aztán semmi, de a hasam szúrkál/görcsöl már nagyjából 1 hete.

mielőtt meg kellett volna jönnie azelőtt voltam együtt egy nappal a párommal megszakításosan.

tudom, óriási felelőtlenség volt, soha többet nem csinálok ilyet, ez egy jó lecke volt, ha most nem vagyok terhes.



2019. júl. 28. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kéne egyet most is tesztelni. Ha most negatív akkor valószínűleg nem vagy terhes.
2019. júl. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj még 1et holnap reggel első vizeletből. Ha az is negatív akkor irány a doki, mert akár komolyabb nőgyógyászati probléma is okozhatja
2019. júl. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%

Nyilván, hisz az igazság fáj.


Tesztelni kell, aztán elmenni orvoshoz. Ehhez nem kell jóváhagyás a GyKról.

2019. júl. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

visszacsinálni már nem tudom, nem kioktatást kértem, persze hogy leszólom, ha hülyeséget beszél, le is pontozom, mert nem a kérdésemre válaszolt.

életemben egyszer fordult elő ilyesmi,ez volt az első és az utolsó is.

van önértékelésem, direkt azért tettem hozzá a kérdésben is azt amit, hogy pont az ilyenek ne találjanak be, mert én is tudom hogy hibáztam

2019. júl. 28. 12:57
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Menzesz előtt egy nappal nagyon kicsi az esélye, hogy terhes legyél, csináltál 2 tesztet, negatív, nem vagy terhes, sok dolog miatt késhet, esetleg várd meg a legközelebbi esedékes menzeszt, ha akkor sem jön akkor nödoki, de amúgy sem árt ha elmész.
2019. júl. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!