Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhenkivuli terhesseg lenne?

Méhenkivuli terhesseg lenne?

Figyelt kérdés

Nagyon megvagyok ilyedve. Kerlek nyugtassatok meg :(

2 honappal ezelott volt egy cisztam ami kidurrant rettentoen fajt tolle a hasam azt mondta a doktorno elfog mulni nincs vele teendo. Kozben rajta vagyunk a baba projekten.

Mar kb egy hete ereztem hogy szurkal a hasam alja jobb oldalon attol feltem megint cisztam van es biztosan az okozza ezt a gondot de mindig elmult a fajdalom aztan neha neha visszatert.

3nappal ezelott megjott a menzeszem de csak 1napig tartott amit nagyon furcsaltam. Gorcsolt a hasam elegge ugy ahogy szokott mikor megjon de masnap mar alig volt valami a betetemen

Ma pedig csinaltam egy terhessegi tesztet amin mar a masodik csik halvanyan de latszik tehat tuti hogy ottvan. Hanyingerem is van eleg surun foleg reggeli orakban es a mellem is faj. Egyszer mar elvesztettunk egy kisbabat nem szeretnenk megegyszer :’(


2019. júl. 31. 13:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Méhen kívüli esetén kávé zacc szerű a vérzés, nem menstruációs. Viszont van HCG termelő ciszta is, ami ugye pozitív terhes tesztet ad.

Menj orvoshoz.

2019. júl. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudtam hogy kávé zacc szerű verzes jelentkezik olyankor. Nekem rendes verzesem volt
2019. júl. 31. 13:58
 3/27 A kérdező kommentje:
Csak annyira megvagyok ilyedve mert irtak a neten hogyha mehen kivuli terhesseg akkor minden ora szamit
2019. júl. 31. 13:59
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden esetben kave zacc szinu a verzes. Sajnos nekem volt ket mehen kivuli, a teszt ugyanugy pozitiv volt, nekem is volt egy napig verzes ami teljesen normalisnak mondhato csak minimalisabb,a masodiknal 1,5 napig verezgettem, mint ha menstrualnek olyan volt. Majd miutan ilyen keves ideig volt meg,teszteltem es pozi lett mind a ket alkalommal. Az orvos vette eszre hogy valami nem stimmel.

Az elso mehen kivulit azonnal tudta de a masodiknal varnunk kellett 2 hetet mert akkor meg nem latott semmit. Nekem is mondta a doki hogy kave zacc szinu volt-e mert az a gyakori de elofordul hogy teljesen normalis szinu es allagu lessz a verzes

2019. júl. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Vagy zacc-szerű vagy nem. Nem lehet, hogy csak simán terhes vagy? Tudom milyen ez amúgy, én is vesztettem el babát, de nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni. Esetleg hívd felma dokid, kérdezd meg mi legyen.


( megijedni, nem megilyedni, bocs, csak kétszer is...)

2019. júl. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

De most is van még verzesem teljesen normalis allagu halvanyabb pirosas igaz nem olyan mennyisegu de a betetet betettem ismet es latszik rajta egy keves

Ez is normalis lenne terhesseg alatt? Ha nem mehenkivuli?

2019. júl. 31. 14:31
 7/27 anonim ***** válasza:
82%

Menj orvoshoz!

Az emberek pontos j-vel szoktak megijedni!

ezenkívül:

-tőle

-el fog múlni

-furcsálltam

-ott van

-még egyszer

Szívesen!

2019. júl. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Van ettol nagyobb bajom is
2019. júl. 31. 14:39
 9/27 anonim ***** válasza:
76%
Micsoda?
2019. júl. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Kora terhességben az itt-ott szurkáló, görcsölgető fájdalom normális, érdemes rá magnéziumot szedni, ha esetleg rosszabb és doki ajánlja, egy nospa vagy más görcsoldó is belefér. Az erős fájdalom meg a vérzés viszont sosem normális, ha ilyen van, menj rögtön orvoshoz, a kórházi ügyeleten fogadniuk kell. Tünetek alapján nem lehet megállapítani, méhen kívül tapadt-e meg, csak ultrahanggal. (Pont ezért érdemes szoktak már az 5-dik héten elmenni ún. 0-dik ultrahangra, akik aggódnak emiatt.) Kora terhesség alatti vérzés esetén, ha az orvos úgy ítéli meg, felír progeszteron pótlást, mert olykor az a gond - persze nem mindig, akkor sajnos nem tudnak vele mit csinálni, de ha elmész, legalább mindent megtettél. Lehet kémiai terhesség is (valami elindul, de nem tapad meg, UH-n meg még nem látszik) és okozhat pozitív tesztet egy fajta ritka ciszta is. Drukkolok.
2019. júl. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!