Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ujra mehenkivuli terhesseg?

Ujra mehenkivuli terhesseg?

Figyelt kérdés
Januarban volt egy mehenkivuli terhessegem. Bal oldali vezetekben volt a baba. Endoszkoposan tavolitottak el, a petevezetek megmaradt. Most ujra pozitivat teszteltem, 4 hetes vagyok. Allando kis fajdalmam van, ugyan azon a ponton, a bal oldali petefeszeknel, ami a derekam fele is kisugarzik. Verzes vagy barnazas nincs. Szerintetek megint elakadtad ott a baba? Vagy lehet ez a kifejezetten oda iranyulo fajdalom normalis terhesseg vele jaroja is? (A januari mutetem ota mindig nagyon erzekeny terulet maradt. Megereztem mindig a peteerest is) Koszonom elore is a valaszokat.

2017. dec. 2. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet..

De az előzmények miatt ne húzd sokáig a dokit...( de gondolom ezt tudod.)

Előző baba mennyi idős volt, hogy hál Istennek menthető maradt a petevezeték?


Részvétem... És most gratulálok, remélem minden rendben lesz

2017. dec. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
6+4 volt az elozo baba. Voltam ma bent a kothazban. Meg nagyon korai, nem latnak sajnos semmit. Azt mondta az orvos, hogy meg barmi lehet. Ugyhogy most mas nem marad, mint az idegorlo varakozas :(
2017. dec. 3. 00:37
 3/4 anonim ***** válasza:
HCG-d duplázódik? Teszt erős pozi?
2017. dec. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lehet ikerterhesség is.méhen belüli terheséged van
2021. júl. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!