Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fennállhat a terhesség?

Fennállhat a terhesség?

Figyelt kérdés

Orálisan kielégítettem a páromat, de nem élvezett el, csak előváladékos volt. Én úgy emlékszem (bár ő váltig állítja, hogy nem), hogy magához nyúlt egy pillanatra, de csak megfogta. Aztán azzal a kezével hozzám nyúlt, de a hüvelyemet nem érintette. Ez a menstruáciom végén történt, azaz a ciklusom 6. vagy 7. napján jártam, és a ciklusom 28 napos.

Kérlek, ne szidjatok, csak arra kérnélek titeket hogy értsetek meg és normálisan válaszoljatok. Előre is köszönöm ezt nektek!



2019. júl. 31. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Ma hemzsegnek a hülyék az oldalon.
2019. júl. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Basszus, igen terhes vagy
2019. júl. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

A hülyeséget nehéz megérteni. Utána olvashatnál egy kicsit a teherbeesésnek.

Nem, nem állhat fenn a terhesség.

2019. júl. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Ha te vagy a szűzmária reinkarnációja, akkor terhes vagy. Hatosikreket fogsz lepulyázni, és ott fogod kitolni őket, ahol a párod hozzád ért.
2019. júl. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem élvezett el a párod, akkor nem elégítetted ki.
2019. júl. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Nem érintette a hüvelyed....akkor miért kérdezel ostobaságot?

Ja tudom...mert ostoba vagy.

2019. júl. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Én abszolút megértem, ha valaki hogy is mondjam...észben kevéssé kvalifikált, de azt fel nem foghatom, hogy van mersze valakinek úgy szexelni, hogy halvány ibolyaszín gőze nincs a dologról. Nem szidásként, kedves kérdező, hanem motivációs céllal, legyél kedves felcsapni a biológiakönyvet és olvassák! Vagy ha már itt tudsz kérdezni, akkor egy gyors Google-keresés is menni fog, hogy pontosan hogyan is működik a fogantatás.
2019. júl. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Azt még elfelejtetted odaírni , hogy “egyébként szűz vagyok” ( mert hogy az is szokás ilyen kérdések mellett )
2019. júl. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%
Te se élj nemi életet. Terhes vagy és a gyomrodban fogod kihordani.
2019. júl. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!