Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan kérdesem volna hogy ez...

Olyan kérdesem volna hogy ez utalhat terheségre? A melleim érzékenyek fájnak borzalmas fejfájás gyötör sokszor Hőhullám van rajtam ha hideg van akkor is borzalmasan izzadok Ês a vizeletem nagyon sötét + a szaglásom is elég jó lett!

Figyelt kérdés
2019. aug. 1. 09:34
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

Igen vissza hivott

Köszönöm

2019. aug. 1. 10:20
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem oltunk, te vitatkozol, és ha már feltettél egy kérdést, arra válaszokat kaptál. Senkisem fogja írni azt amire vágysz, mert nem ez a helyzet. Légyszives fogadd meg a tanácsainkat, ha már tapasztaltabbak vagyunk, mint te.
2019. aug. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%

Hát kislány én 18 évesen vesztettem el a szüzességem, de már akkor is több eszem volt mint neked. Ha az orvos azt mondta terhes vagy akkor az úgy van.

Azért amúgy az aki azt írja h nem lehet vérezni még nem egészséges akkor a terhesség...... Ti is tájékozódjatok kicsit. Én pl az első hónapban mikor még nem is tudtam a babáról véreztem. 3 napig és keveset, de időre. Az orvos azt mondta hogy ez azért lehet mert az egyik oldalon megtapadt a petesejt, de a másik oldal még levált és ez semmi gondot nem jelent. Jelenleg is itthon vagyok a 3 hós makk egészséges babámmal

2019. aug. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Talán ha csinálsz egy tesztet párszáz forintért?
2019. aug. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezek szerintem nem feltétlen kora terhességi tünetek. Azt írtad a vizeleted sötét színű ami azt jelenti koncentrált, tehát nem iszol elég folyadékot, ebből pedig 35 fokban simán lehet fejfájást produkálni. A szaglás érzékenység nekem akkor jött mikor 4-5 hetes voltam, 2-3 hetesen nég csak épp beágyazódik ami azt jelenti hogy az érzékenyebb tesztek halványan de ki tudják mutatni. Nincs annyi HCG a szervezetedben még hogy érzékeny legyen a szaglásod. A mellfájdalomnak meg 1001 oka lehet. Nyilván nem azt mondom hogy nem lehetsz terhes, de ezt a rástresszelést én is csináltam és mikor elengedtem vagyis inkább megnyugodtam, nem tudom miért egyből összejött. Nem jó tüneteket keresni magadon mert megkattansz.

2019. aug. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább reménykedem, hogy nem vagy terhes. 18 évesen inkább dolgozz egy kicsit.
2019. aug. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
Jaj dehogy voltál orvosnál...beszélsz össze visza. Húzd el a beled egy patikába vagy drogériába, vegyél pár száz ft-ért egy tesztet és csináld meg. 2 csík terhes vagy, 1 csík nem vagy terhes. Ennyire egyszerű, valakinek mégis mennyire bonyolult.
2019. aug. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Kedves utolso valaszolo en vagy ön tudja hogy voltam orvosnal igen is voltam 30.kán es 6.hét múlva is mennem kell vissza
2019. aug. 2. 10:13
 29/36 A kérdező kommentje:

ÉS a vizeletem csak az elso a sötét

Egesznap rengeteget iszok kb napi 3-4 litert

2019. aug. 2. 10:14
 30/36 anonim ***** válasza:
Pfhuuuuuu bakker 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2019. aug. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!