Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hos lanyom ujabban cibalja...

11 hos lanyom ujabban cibalja a sajat hajat, dorzsoli a fulet, utogeti a fejet, ez csak egy hobortja lehet vagy utalhat valami rosszra is (pl. fejfajas)?

Figyelt kérdés
most jon a masodik foga!
2009. nov. 4. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen,utalhat,Sajnos megveszett.Vidd el a következő oltásra veszettség ellen.
2009. nov. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

ooooh, koszonom a valaszt! veszettseg kilove, mar be van oltva!


amugy ha nem tudsz okos valaszt nem kell valaszolni poenbol!

2009. nov. 4. 18:07
 3/9 anonim ***** válasza:

Bocs, de nem tudok válaszolni én most várom első babámat. Csak nem tudom válasz nélkül hagyni az első hozzászóló bunkóságát! Erre azt szokta mondani a férjem egy fogad legyen az is fájjon.

Kérdező: Remélem kapsz értelmes választ is a kérdésedre. Viszont ahogy visszaemlékszem tesóm kislánya is csinálta aztán szép lassan elhagyta ezeket a szokásait. Ő akkor ütögette a buksiját, mikor már nagyon fáradt volt.

2009. nov. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
jajj amikor faradt akkor engem is, a matracot is es sajat fejet is csapkodja.
2009. nov. 4. 18:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia!Mintha én írtam volna a kérdést.Az én lányom is 11 hós és ugyanezeket csinálja kb.1 hete.A fülét már régebb óta piszkálja,úgy vettem észre ilyenkor álmos.De a másik kettőt most kezdte.Nem tudom miért,szerintem ez csak új bolondság,szoktam neki mondani,hogy nem szabad.De arra is gondoltam,hogy lehet csiklandozza a haja.
2009. nov. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19%

Sziasztok!

Nekem még csak úton a baba, de van olyan ismerősöm, akinél hasonlókat csinál a pici és már nagyon rég (több, mint egy éve) nem hagyja abba. Tudom, hogy nem lehet még ilyen pindúrt nagyon durva módszerekkel "nevelni", de szerintem minél előbb le kell szoktatni ezekről, ha kell, akkor valamilyen büntetéssel! Biztos nehéz, mert az embernek megszakad a szíve, de gondoljatok arra, hogy fizikailag is bántja saját magát, ezt semmiképpen nem szabad hagyni!

2009. nov. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt az én lányom is szokta csinálni. 16 hónapos. Hajhúzás, fej ütögetés, fül/fülbevaló tépés. Ugyanaz mint nálatok. Én azt vettem észre mikor nyűgös,fáradt, nem siekrül valami akkor csinálja.
2009. nov. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
veszettséges spinkót mééér nem tiltják ki??!!!
2009. nov. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ez lemaradt az előbb,szóval az enyém fogzáskor csinálja ezt.
2009. nov. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!