Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányinger, gyakorta szédülés,...

Hányinger, gyakorta szédülés, mintha forogna velem a föld, fejfájás utalhat terhességre?

Figyelt kérdés
Az utolsó mensim a vártnál öt nappal hamarabb volt (pedig mindig 28 napos) és elég érdekes volt mert csak 2 napig tartott és igen gyengén, éjszaka nem is véreztem csak nappal kicsit.A vérnyomásom is elég alacsony. Fáradt is vagyok. Még nem teszteltem. De ez már jelent valamit nem de? Az éhségérzet is igen gyakori, pedig eddig normálisan táplálkoztam, most meg olyan kényszerszerűnek érzem.
2010. szept. 9. 13:17
 1/4 eszo ***** válasza:
hát a helyedben csinálnék egy terhességi tesztet..lehet nem is menzid volt az a 2 napos vérzés, hanem a beágyazódástól volt..mikor történt ez, mert ha mondjuk eltelt már azóta 10-12 nap, akkor tesztelhetsz!
2010. szept. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
28án volt, akkor már tesztelhetek?
2010. szept. 9. 14:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, mostmár nyugodtan tesztelj! Ilyen tünetekből sosem fog kiderülni.
2010. szept. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Így van, az a biztos, ha tesztelsz. Mikor ilyeneket éreztem, akkor nem voltam terhes, mikor meg semmit, akkor pozi lett a teszt.
2010. szept. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!