Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy terhes...

Próbarózsa kérdése:

Lehetséges, hogy terhes vagyok és koraterhességi tüneteket érzek?

Figyelt kérdés

40 éves vagyok, van már gyermekem. 13 éve nem védekezünk „eszközzel”, időnként megszakítással. Az utóbbi években havi 1-2 alkalommal tudtunk együtt lenni.

Bár nem tervezünk babát, és fenekestül felforgatná az életünket, de titkon mindketten eljátszottunk már a gondolattal, hogy mi lenne ha…

7 nap van a menstruációmig. 28-30 napos ciklusaim vannak. Elég jól ismerem a testem, és bár nem mérem a hőmet, de feltételezem, hogy nem a 14. napon van ovulációm – inkább a 8-10 nap körül.

Ebben a hónapban hirtelen jött szabadság kapcsán pont így voltunk együtt, kivételesen többször is, védekezés nélkül (ciklus 8-15 napja között).

Most fáj a mellem, mellbimbóm, alhasam húzódik, időnként szurkál. Derekam is elkezdett fájni – de ez lehet PMS is, hiszen a derekam gyakran fáj – a hasam, mellem kevésbé.

Szerintetek érezhetek koraterhességi tüneteket (az első együttlétünk pont 2 hete volt), vagy teljességgel kizárt, és csak pszichoszomatikusak, túlzott odafigyelésnek, vagy a PMS –nek tulajdoníthatóak a tüneteim?

Valakinek hasonló tapasztalat?



2019. aug. 1. 14:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok pár nap múlva be töltöm a 41 évet . Mikor ilyeneket érzetem soha nem voltam terhes ! Most 10 hetes vagyok és semmit nem éreztem csak kíváncsiságból csináltam a 9 depon tesztet mert a párom mondogatta, hogy milyen szép lettem .nana hogy pozi lett aztán 11 depon meg volt 2 pötty barna gondolom az volt a beagyazodási vérzés .
2019. aug. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

De jó ilyet olvasni :) Gratulálok.

6-os vagyok. Én is alig várom már, h tesztelhessek. 6. dpo ma.

2019. aug. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Gratulálok a 10. héthez. 😍 És drukkolok Neked Hatos. ☺️

Mára szinte elmúltak a tünetek. Kicsit érzékeny még a mellem, és a hasam is már csak egy kicsit húzódik. A haspuffadás maradt, valamint egy kis émelygés - de ez simán lehet PMS.

2019. aug. 2. 12:59
 14/24 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, lehet tudni, hogy alakult végül?
2019. aug. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Még nem tudom, nem csináltam tesztet. Ha nem jön meg addig, 5 nap múlva fogok.
2019. aug. 4. 17:24
 16/24 anonim ***** válasza:
2. vagyok, drukk :)
2019. aug. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Ma reggel csináltam egy tesztet. Sajnos negatív lett. Bár nagyon halvány volt a negatív csík (Expect), de negatív.😔
2019. aug. 8. 07:37
 18/24 anonim ***** válasza:

De ha még nem jótt meg, akkor talán nincs veszve. Mikor kellene megjönnie?


6-os vagyok. Nekem ma 12. dpo, Gabriel nekem is negatív.

2019. aug. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Holnap. De szerintem meg is fog jönni. Fáj a derekam és fel is vagyok puffadva. Meg a mellem is nagyon érzékeny. Neked mikor kellene megjönnie?
2019. aug. 8. 11:02
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

A jövő héten valamikor. A legutóbbi két ciklusom 33 napos volt, előtte 30-29-29.

Most ovu teszttel követtem a peteérést, ami a 14. ciklusnapon volt. Most vagyok a 26.cnom.

Nem érzek semmit.

2019. aug. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!