Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek jo otlet?

Szerintetek jo otlet?

Figyelt kérdés
17 eves lany vagyok ( nem cigany) a baratom 27 eves es en kisbabat szeretnek tole. O azt mondja hogy varjunk meg vele mert nekem bekell fejeznem az iskolat de en nem szeretnek varni mar. Probaltam ugy h egy tut atszurtam a gumin hatha teherbe eshetek de a gumi nem szakadt ki hanem a zacskoja szakadt el es utana azt ki is dobtam nehogy eszrevegye a baratom. Tudtok valami tippet hogy hogyan vegyen ra a gyerekre?
2019. aug. 3. 13:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Szeretnél már anyuka lenni? Babusgatni, szeretgetni egy kisbabát? Majd egy kisgyereket, kamaszt, stb? Mindent meg akarsz adni? Lelkileg, anyagilag? Gondold végig. Anyagilag minden belefér? Számold össze, mennyibe kerülne minden. Mennyi pénzt, vagyis segélyt kapnál. Ha dolgozol, utána mennyit kapnál. A párod el tud tartani? És ha a pároddal történne valami, te egyedül el tudnád tartani?

A párod eljegyzett? Házasság?

Ha jó anyuka akarsz lenni, ezt végiggondolod és felelősségteljesen döntesz. Felelősséggel tartozol a gyermekedérd.

És nagyon fontos. Nem erőltetheted rá a párodra. Közös döntésnek kell lennie. Szeretnetek kell mindkettőtöknek. Család lesztek.

Vagy ha csak sperma kell, legyél korrekt.

2019. aug. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Fejezd be az iskolát! Keress utána munkát! Dolgozz,ne a gyere hajts! Legyen anyagilag a legalább minimum megteremtve a babának! Ha akkor minden feltétel adott és még mindig szeretnél babát, akkor vágjatok bele!!! Nagyon fiatal vagy.
2019. aug. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
89%

A hozzád hasonló emberek megérdemelnék, hogy a szülei kidobják otthonról, a párjuk dobja őket, tagadja le a gyereket te pedig kvázi hajléktalanként téblábolj terhesen az utcán, hogy " jajj hát én nem hittem, hogy ez egy kva gyökér ötlet volt..."


Ha te magad nem tudod eltartani magad majd magaddal együtt a gyerekedet is, akkor nem vagy alkalmas arra, hogy anya legyél. És ezt nem csak én mondom, hanem a gyámügy is, aki habozás nélkül venne el tőled gyereket, ha azt látná, hogy teljes éjsötétség uralkodik a fejedben, és alkalmatlan vagy arra, hogy életben tarts egyáltalán egy babát...

2019. aug. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tudsz várni? Nem akarsz dolgozni?
2019. aug. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!